Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports FC 24’te Topu Elinizle Taşıyabileceğiniz Bir Hata Düzeltildi

EA Sports FC 24 oyununda tuhaf hatalar ortaya çıkmaya devam ederken yeni güncelleme ile bunların önüne geçilmek isteniyor.

Electronic Arts tarafından biz oyunculara sunulan ve eski adıyla FIFA olarak karşımıza çıkan EA Sports FC 24‘te komik ve sinir bozucu bir hata daha ortadan kaldırıldı. Oyuncular tarafından bildirilene göre bu hata ile beraber topu elinize alabiliyor ve topu rakibin kalesine kadar götürerek gol atabiliyorsunuz.

Sinir bozucu bu hata elbette oyuncuları oyundan soğutan bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Çünkü bu açık ve hata ile beraber topu elinize istediğiniz gibi alabiliyor ve bu topu rakipten kimse alamıyor. Durum böyle olunca dilediğiniz gibi koşabiliyor ve topu rakibin filelerine geçirebiliyorsunuz. Ancak bu durum yeni bir güncelleme ile düzeltiliyor.

EA Sports FC 24’te İlginç Hatalar Bulunuyor

Geldiğimiz noktada elimizle topu taşıyabileceğimiz bu hata yeni bir güncelleme ile düzeltildi. Ancak bundan önce yine karşımıza sinir bozucu hatalar çıkıyordu. Bu hatayla beraber topu özel bir hareketle bacağımızın arka tarafında yapıştırabiliyor ve topun buraya yapışmasını sağlayabiliyorduk. Yapışan topla beraber topu rakip kale içerisine götürebiliyor ve böylece gol atabiliyorduk.

EA Sports FC 24

Birçok hata ile beraber çıkış yapan oyun yeni güncellemelerle beraber toparlanmaya çalışılıyor. Nitekim geldiğimiz noktada oyunun Steam sayfası üzerinde kullanıcı incelemeleri “karışık” olarak karşımıza çıkıyor. Bu incelemeler içerisinde de oyunun birçok hataya ve optimizasyon sorununa sahip olduğunu görebiliyoruz.

EA FC 24 şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.