Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports FC ve Premier Lig’den FIFA’yı Kıskandıracak Ortaklık

EA Sports ve İngiltere Premier Ligi, çok yıllı yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı. Buna göre 20'den fazla kulüp, forma, oyuncu, stadyum ve daha fazlası FC 24'te lisanslı olarak yer alacak.

EA Sports ve İngiltere Premier Ligi’nin FIFA serisindeki ortaklıkları, yeni futbol oyunu FC 24‘te genişleyerek devam ediyor. Dünyanın en çok izlenen futbol ligi olan Premier Lig, serinin partneri ve resmi lisans sahibi olarak EA Sports FC ile çok yıllı yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı.

İki taraf arasındaki işbirliği sayesinde oyuncular, menajerler, stadyumlar ve formalar dahil olmak üzere 20 Premier Lig kulübü EA Sports FC 24’te orijinal olarak yer alacak. Ayrıca Premier Lig ve EA Sports, önümüzdeki üç yıl içinde çok sayıda altyapı ve futbol okulu projesine yatırım yapılmasını sağlayacak olan EA Sports FC Futures’ta da birlikte çalışacak.

EA Sports FC 24 Premier Lig’in Lisansını Aldı

Premier League CEO’su Richard Masters, “Uzun vadeli ortaklığımız sayesinde Premier Lig ve EA Sports, nesiller boyu futbol taraftarlarına ilham verdi ve bunu önümüzdeki yıllarda geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. Yeni FC 24 oyunu, parçası olmaktan gurur duyduğumuz önemli bir evrim. Bunun ötesinde, heyecan verici yenilerini tanıtmanın yanı sıra mevcut projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

EA Sports FC premier lig

EA Sports’un desteği sayesinde, ePremier League turnuvasının son beş sezonda büyük bir başarı elde ettiğini vurgulayan Masters, “Şimdi ülke genelinde ve dünyanın diğer yerlerinde birlikte topluluk girişimleri geliştiriyoruz. Espor turnuvası ePremier League de ortaklık uzantısı kapsamında devam edecek ve FC Pro ekosisteminin bir parçasını oluşturacak” şeklinde konuştu.

EA Sports başkanı Cam Weber ise şunları söyledi: “EA Sports FC, özgünlük ve yenilik platformu üzerine inşa edilmiştir ve Premier Lig ile yenilenen ortaklığımız, taraftarları en sevdikleri kulüplere ve oyunculara yaklaştıracaktır. EA Sports FC ekosisteminin tamamında, ePremier League’de ve topluluk düzeyinde futbola yatırım yapma konusundaki ortak taahhüdümüzde, Premier Lig’i hem saha içinde hem de saha dışında ortağımız olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz”

EA Sports FC 24 tanıtım etkinliğinde gösterilen yeni özellikleri ve edindiğimiz diğer notları önizleme yazımızdan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.