Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports College Football 25’ten Yepyeni Oynanış Videosu

EA Sports etiketi altında çıkış yapmaya hazırlanan College Football 25'ten yeni detaylar ortaya çıktı.

Electronic Arts tarafından şu anda geliştirme aşamasında bulunan ve EA Sports etiketi altında çıkış yapmaya hazırlanan College Football 25ten yeni detaylar ortaya çıktı. Yayınlanan video kapsamında oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağı, karakterlerin nasıl hareket edeceği ve çok daha fazlası bizlere sunuldu. Bu sayede oyunda neler bekleyebileceğimize dair çeşitli fikirler elde ettik.

11 yıl aradan sonra geri dönmeye hazırlanan College Football serisinin en yeni oyunu, kapsamlı yönetim unsurları ile birlikte sunulacak. 20 dakikadan uzun olan yeni video kapsamında Michigan-Texas ve Michigan-Penn State takımlarının karşılaşmasına bir göz atılıyor. Oyunun kapak sporcularından Donovan Edwards (Michigan) ve Bordeaux (Texas ve Penn State) takımları kontrol edenler arasında yer alıyor.

College Football 25 Amerikan Futbolunu Sunuyor

College Football 25, Amerikan futbolu tarzı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Gerçekçi sahalarıyla adım atabileceğimiz ve rakip takım oyuncularından sıyrılarak karşı kaleye gidebileceğimiz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Açıklanan detaylara göre oyun 19 Temmuz tarihinde Xbox Series X|S ve PlayStation 5 konsolları için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve iki farklı sürümle piyasadaki yerini alıyor.

College Football 25

Oyunun standart sürümünün yanı sıra Deluxe sürümü de mevcut olacak. Deluxe sürümünü ön sipariş edenler, 16 Temmuz’da 3 günlük erken erişim imkanı elde edecek.

Son olarak yayınlanan videoya daha derinlemesine bir bakış sunacak olursak yukarıda bahsettiğimiz gibi oyuncuyu kontrol eden Edwards’ın, topu koşturma becerisi ile gerçek sahada hızlı bir şekilde ilerlediğini ve ilk maçta toplamda 3 gol attığını görebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.