Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports College Football 25’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Amerikan kolej futbolu deneyimini bizlere sunacak EA Sports College Football 25'in fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Electronic Arts’ın üstlendiği EA Sports College Football 25‘in çıkış tarihi belli oldu. Açıklanan detaylara göre oyun 19 Temmuz tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürülecek. 69.99 dolarlık fiyat etiketiyle bizlere sunulacak olan bu yapımın ön siparişleri şu anda açık durumda.

Çıkış tarihi açıklanan oyun standart sürümün haricinde bir de Deluxe paketi oyunculara sunacak. Bu paket içerisinde 15 Temmuz’dan itibaren oyuna 3 günlük erken erişim, 4.600 College Football Puanı ve Heisman Hopeful Ultimate Team Pack içeriği yer alacak. Deluxe Edition paketinin fiyatı ise 99.99 dolar olarak karşımıza çıkacak.

College Football 25 Oyun İçi Satın Alımları Destekliyor

Her iki sürüm için de ön sipariş veren oyuncular, Alma Mater Ultimate Team Pack’e (134 oyuncu arasından bir oyuncu öğesi seçimi), Cover Athlete Ultimate Team Pack’e (üç oyuncu arasından bir oyuncu öğesi seçimi) ve Bring Glory Home Ultimate Team Uniform Item’e sahip olacak. Dolayısıyla sürüm fark etmeksizin sadece ön sipariş vermeniz yeterli olacak.

ea announces release dates for m

EA Sports College Football 25, Amerikan kolej futbolu deneyimini bizlere sunacak ve sanal oyun içi öğelerle beraber de oyun desteklenecek. İsteğe bağlı oyun içi sanal para sistemleri ile gerçek para ödeyebilecek ve diğer oyunculardan daha fazla ön plana çıkmak için bu paraları kullanabileceksiniz. Oyunda tüm isimler ve özellikler tamamen hayal ürünü olarak karşımıza çıkacak.

Son olarak EA Sports College Football 25 her oyuncu için benzersiz bir deneyim sunmayı hedefleyecek. Oyunun türü gereği elbette belli bir kitleye hitap edeceğini söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.