Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Play ve Xbox Game Pass PC Birleşme Tarihi Açıklandı

Microsoft, EA Plays'in teklifinin bilgisayardaki Xbox Game Pass aboneliğine dahil edileceği tarihi açıkladı.

Microsoft, EA Plays‘in teklifinin bilgisayardaki Xbox Game Pass aboneliğine dahil edileceği tarihi açıkladı. Daha önce duyurulduğu gibi, bu Aralık ayında gerçekleşecek.

EA Play ve Xbox Game Pass PC Birlesme Tarihi Aciklandi 2

Xbox Game Pass abonelik hizmetinin geliştirilmesi, Microsoft ve Xbox bölümü için en öncelikli işlerden birisi. Abonelik teklifi, yalnızca Xbox Game Studios bünyesindeki yeni oyunlarla değil, aynı zamanda üçüncü taraf geliştiriciler ve yayıncılarla da düzenli olarak genişletilmekte. Game Pass için en muhteşem haberlerden birisi de EA Play ile Eylül ayında birleşme duyurusuydu. Bu, 10 Kasım’da konsollarda çoktan sağlanmıştı. Ancak PC sahipleri bu yıl 15 Aralık’ta EA’nın oyunlarına erişebilecek.

Ücretli EA Play aboneliğinin bilgisayardaki Xbox Game Pass’e dahil edilmesi abonelik ücretini artırmayacak. EA kütüphanesinden Battlefield, FIFA, Need for Speed ve Star Wars Jedi: Fallen Order dahil olmak üzere 60’tan fazla EA oyunu sisteme eklenecek. Ayrıca abone olanlar mağazadan %10 indirim kazanacaklar. Xbox Game Pass’teki EA Play, FIFA 21 gibi yeni çıkan oyunlara sadece 10 saatlik demo sunuyor. Çünkü bu abonelikte Premium sürüm yükseltmesi bulunmayacak.

Lütfen bir EA hesabı oluşturmamız gerekeceğini ve ardından bunu Xbox hesabımıza bağlamamız gerekeceğini unutmayın. Yani EA Origin kurulumu zorunlu olacak. EA Play ve Xbox Game Pass birleşmesi ile ilgili en önemli soruların cevaplarını bu adreste bulabilirsiniz.

Xbox Game Pass, hem Xbox hem de PC kullanıcıları için mevcut. Ek olarak, Ultimate aboneliğinin bir parçası olan xCloud yayın hizmeti sayesinde, Google Android tabanlı mobil cihaz sahipleri, bulut üzerinden Microsoft’un aboneliği altında bulunan yaklaşık 150 oyunu da oynayabilirler. Aralık ayı aboneler için oldukça ilgi çekici olacak. Çünkü PC için Xbox Game Pass’e Doom Eternal ve Control gibi yapımlar ekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.