Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Play Aylık Üyelik 8 Liraya Düştü

Aylık sabit bir ücret karşılığında tüm Electronic Arts oyunlarına erişmenizi sağlayan EA Play, Steam'de indirime girdi. Platforma ilk ay için sadece 8 liraya üye olabilirsiniz.

Steam üzerinden EA Play üyeliği için kaçırılmayacak bir indirim yapıldı. Servise ilk kez abone olacaklar, 15 Kasım 2022 tarihine kadar üyeliklerinin ilk ayları için sadece 8 TL ödeyecekler. EA Play aylık üyelik normalde 39 TL iken, kısa bir süreliğine promosyon fiyatından alıcı bulacak. Bu özel teklifin yalnızca yeni aboneler için geçerli olduğunu bir kez daha belirtelim.

Eğer ilk ayın ardından memnun kalır ve devam etmek isterseniz, aboneliğiniz normal fiyattan yani 39 liradan faturalandırılacak. Ayrıca 249 TL olan yıllık üyelik ücretini ödeyerek yüzde 44 oranında tasarruf etme şansınız da var. EA Play, Electronic Arts tarafından yayınlanan neredeyse tüm oyunlara sınırsız erişim imkanı tanıyor. Ek olarak FIFA 23 gibi yeni çıkan EA oyunlarını 10 saate kadar deneme şansı da veriliyor.

EA Play Aylık Üyelik Fiyatında Büyük İndirim

ea play aylık üyelik

Üyelikle birlikte yalnızca oyun kütüphanesine erişmekle kalmıyor, aynı zamanda özel ödüllerden, kampanyalardan ve indirimlerden yararlanma fırsatı yakalıyorsunuz. EA Play ile gelen oyunlar arasında FIFA 22, Grid Legends, F1 2021, Jedi Fallen Order, Battlefield 1 Revolution, It Takes Two ve çok daha fazlası yer alıyor.

Bunun gibi abonelik tabanlı oyun servisleri, fiyatların giderek yükseldiği günümüzde çok daha değerli bir hal almaya başladı. Zira oyunları tek tek satın almak yerine, aylık sabit bir ücret karşılığında geniş bir koleksiyona erişmek son derece makul bir düşünce gibi görünüyor. Bu arada EA Play’in Xbox Game Pass PC ve Xbox Game Pass Ultimate servislerine dahil olduğunu belirtmekte fayda var.

Steam üzerindeki EA Play aylık üyelik kampanyası 15 Kasım’a kadar sürecek. Teklif yalnızca yeni aboneler için geçerli. Daha fazla ayrıntı için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.