Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.5

Kullanıcı


EA Ninja’ya Apex Legends Oynaması İçin 1 Milyon Dolar Vermiş!

EA, Ninjaya 1 milyon dolar ödemiş.

Respawn Entertainment imzası ile geliştirilen Apex Legends günümüzde 50 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ederken ilginç bir detay ile yine gündeme geldi. En çok oynanan hayatta kalma oyunlarından birisi olan Apex Legends, tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanıyor.

4 Şubat 2019 itibari ile konsol ve bilgisayar platformunda ücretsiz olarak lansmana çıkan Apex Legends, 2019 içerisinde Android ve İOS platformu oyuncularına da sunulacak. Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı oyun bugün ilginç bir detay ile gündeme geldi. PC Games N ve PC Gamer’ın yapmış oldukları haberlere göre Electronic Arts ünlü YouTuber Ninja’ya Apex Legends oynaması için 1 milyon dolar ödemiş. Oyunun lansmanından sonra Ninja, Apex Legends’ı haftalarca oynamış ve hatta Apex ile Fortnite’ın karşılaştırılamayacağını da belirtmişti.

EA ve Ninja belirtilen rakam hakkında herhangi bir açıklama yapmazken şu sıralar yabancı kaynaklar bu rakam konusunda hem fikir olarak yer alıyor.

Tüm dünyada ücretsiz olarak oynanmaya devam eden Apex Legends yayınlanmasından sonra Fortnite ve PUBG’nin en yakın rakibi olarak adından söz ettirmeye başladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol