EA, FIFA 20’nin Dinamik Zorluk Ayarları Olmadığını Söylüyor!

FIFA 20'de her şey manuel yapılacak.

E3 2019’da duyurulan FIFA serisinin en yeni oyunu FIFA 20, 27 Eylül 2019’da lansmana çıkacak. Eski serilerinden farklı özelliklere sahip olacak olan yeni oyun, futbol severlere gerçekçi bir deneyim sunacak.

Diğer oyunlarından farklı olarak oyunculara sokak futbolu adında bir mod sunacak olan FIFA 20, daha gerçekçi ve daha eğlenceli bir oynanış türüne sahip olacak. Oyunculara daha zengin ve daha sürükleyici bir oynanış atmosferi sunacak olan yeni yapımda dinamik olarak zorluk ayarları yer almayacakmış. DDA patenti kapsamında yer almayan dinamik zorluk ayarları oyun içerisinde yer almayacakmış. Yani oyuncuların performanslarına göre zorluk ayarları otomatik düzenlenecekmiş.

EA’in topluluk yöneticisi olan Corey Andress, Twitter’da yaptığı paylaşımda FIFA’da dinamik zorluk ayarlarının yer almadığını doğruladı.

Bizlere otomatik savunma yerine manuel savunma yaptırarak oyundaki tüm kontrolleri bizim elimize verecek olan yapımda yapay zekada daha gelişmiş ve davranışlara daha duyarlı bir sistem yer alıyor. Oyuncular daha gelişmiş yapay zeka üzerinde yapacakları maçlarda günümüz dünyası ile bir bağlantı kuracaklar. Serinin en gerçekçi oyunu 27 Eylül’de konsol ve bilgisayara gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol