Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA FC 24 EURO 2024 Modu Duyuruldu: Ücretsiz Olacak

Önümüzdeki yaz Almanya'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan UEFA Avrupa Şampiyonası EURO 2024, ücretsiz bir güncelleme olarak EA Sports FC 24'e geliyor.

Gelecek yıl haziran ila temmuz ayları arasında Almanya’da düzenlenecek olan EURO 2024 heyecanına, EA Sports FC 24 de ortak olacak. FIFA ile ortaklığını sona erdirmesinin ardından UEFA ile bağlarını güçlendiren Electronic Arts, Türkiye’nin de mücadele edeceği dev organizasyonun ücretsiz bir güncelleme olarak oyuna ekleneceğini duyurdu.

16 Ocak’a kadar oyunu oynayan her EA FC 24 Ultimate Team oyuncusu aşağıdaki futbolculardan birini takas edilemez oyuncu kartı olarak kazanacak: Jack Grealish (İngiltere), Ousmane Dembelé (Fransa), Federico Chiesa (İtalya), Florian Wirtz (Almanya), Virgil van Dijk (Hollanda) veya Alvaro Morata (İspanya).

FC 24 EURO 2024 Güncellemesi Alıyor

EA FC ayrıca UEFA’nın eEuro espor programının resmi platformu olacak. Bu yeni programda, Avrupa’dan gelen en iyi EA FC oyuncuları yıllık turnuvalarda kendi milli takımlarını temsil edecek. Henüz net bir açıklama olmasa da, EURO 2024’ün oyuna bir turnuva modu olarak eklenmesi bekleniyor.

fc 24 euro 2024

Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Avrupa Şampiyonası, dünya çapında beş milyarın üzerinde taraftar tarafından takip ediliyor. Türk Milli Takımı, dört yılda bir düzenlenen dev turnuvaya tarihinde ilk kez lider olarak gidiyor. Grup kuraları 2 Aralık’ta çekilecek.

EURO 2024’ün FC 24‘e ekleneceğine yönelik iddiaları ağustos ayında sizlerle paylaşmıştık. Dünya Kupası’nın ardından global arenadaki en büyük ikinci turnuva olarak bilinen organizasyon, Avrupa’nın en iyi milli takımlarını içeriyor. FIFA artık EA ile ortaklık yapmadığından, UEFA’dan boşluğu doldurabilecek bir adım gelmiş gibi görünüyor.

EA Sports’un FIFA lisansına dayanan önceki futbol oyunlarında dev turnuva mevcut değildi. EA ve UEFA arasındaki işbirliği sayesinde hem Santra hem de Kariyer Modu’nda tam lisanslı bir EURO 2024 deneyimi yaşayabileceğiz. Ücretsiz yayımlanacağı açıklanan EURO 2024 güncellemesi, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Nintendo Switch olmak üzere EA FC 24’ün mevcut olduğu tüm platformlara eşzamanlı gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.