EA ve Bungie Oyunları İçin Düzeltme Sözü Verdi

Destiny 2 ve Battlefront 2 için önümüzdeki dönem yeni güncellemeler gelecek.

2018 nihayet geldi ve görünüşe göre hem Electronic Arts, hem de Bungie son dönem oyunları Star Wars: Battlefront 2 ile Destiny 2 için ellerinden geleni yapacaklar. İki firma da oyunları için 2018 yılı planlarını açıklarken, oyuncuları sevindirecek söylemlerde bulundular.

Matt Everett’a göre EA ile DICE, ilerleyen dönemde Star Wars: Battlefront 2 için yeni bir yama yayınlayacak ve önemli hatalar düzeltilecek. Ayrıca güncelleme ile oyundaki Hero sorunları düzeltilecek, birçok bug ortadan kaybolacak.

Diğer yanda ise Bungie yeni yıla dair konuştu. Destiny 2’nin yönetmeni  Christopher Barrett’a göre ekip mikro ödemelere daha az ağırlık uygulayacak ve ilgi gören eşyalar Bright Engram sistemine özgü olmayacak. Bunun yerine artık sevilen eşyaları aktiviteleri tamamlayarak elde etmek mümkün olacak, gerçek para istemeyecekler. Barrett aynı zamanda yakında PC için 2018 yılında önemli yamaların geleceğini, bunların ücretsiz sunulacağını söyledi.

Hem Star Wars: Battlefront 2, hem de Destiny 2 geçtiğimiz yıl oldukça eleştirilen oyunlar arasındaydı. Özellikle mikro ödeme sistemi nedeniyle pek çok oyuncunun protostosuyla karşılaşmışlardı. Bakalım önümüzdeki dönemde işler değişecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>