Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

E3 2021 Etkinliğinde Fable İçin Bir Fragman Yayınlanabilir

Görünüşe göre önümüzdeki E3 sırasında yeni Fable için başka bir fragman görebiliriz. Bilgi, Playground Games'in baş animatöründen geldi.

Fable, efsanevi kahramanların ve büyülü yaratıkların birbirleriyle mükemmel bir uyum içinde yaşadığı Albion adlı bir fantezi diyarında geçen bir dizi RPG’nin yeniden yapımı olacak. Yeni, dördüncü tam teşekküllü oyun, Forza Horizon yarışlarından bilinen Playground Games stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Oyun, serinin önceki bölümlerinden bilinen karakteristik İngiliz mizahını koruyacak.

Fable 1

Yeni Fable‘ın ilk fragmanının yayınlanmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. O zamandan beri, oyun hakkında aldığımız tek bilgi, oyunun bir MMO oyunu olması gerektiğine dair hızla çürütülen söylentilerdi. Bununla birlikte, yaklaşan E3’ün yeni Fable’ın gerçekte ne olacağına daha fazla ışık tutması mümkün görünüyor. Böyle bir senaryo, Playground Games’in baş animatörü Chris Goodall tarafından Twitter’da yayınlanan bir gönderiyle ortaya çıkmış olabilir.

”Şu anda stüdyonun resmi olarak üzerinde çalıştığı tek proje serinin bir sonraki bölümü. E3 için bir şeyler hazırlıyoruz.”

Bu kısa cümle, Fable hayranları arasında büyük umutlar uyandırdı. Ek olarak, sözler bir Playground Games çalışanından geldi, bu da ciddiye alınması gerektiğini gösteriyor. Yani E3’te yeni bir fragman veya Fable’ın ilk oynanış fragmanını görmemiz mümkün.

Ne yazık ki Chris Goodall, gönderisine yapılan yorumlarda sorulan soruların hiçbirine cevap vermedi. Yani bize ne söylemek istediğini sadece tahmin edebiliriz. Bakalım bu efsanevi serinin yeniden yapımı bizleri memnun etmeyi başarabilecek mi? Gizemin çözümü en iyi ihtimalle neredeyse iki ay içinde ortaya çıkacak. E3 2021, 12-15 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.