E3 2019’da Yeni Zombi Oyunu Zombie Army 4: Dead War Duyuruldu!

Zombie Army 4: Dead War, E3 2019'da duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

ABD’nin Los Angeles kentinde düzenlenen E3 2019 kapsamında dünyanın birbirinden ünlü yayıncıları ve geliştiricileri yeni oyunlarını duyurmaya devam ediyor. Mobil, konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan yeni oyunlar arasında Zombie Army 4: Dead War adında yeni bir zombi oyunu da yer alıyor.

blank

Bilindiği üzere zombi türündeki oyunlarda genellikle Naziler konu alınır. Nazilerin gerçekleştirdiği zulümler ve işkenceler çeşitli oyunlar ile insanlara gösterildi. Bilgisayar platformundaki oyunlar ile oldukça geniş kitlelere hitap eden Rebellion geçtiğimiz gün E3 2019 oyun fuarında yeni oyunu olan Zombie Army 4: Dead War’u duyurdu. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan yeni zombi oyununda yine karşımıza Nazi zombileri çıkacak.

1946 yılını konu alacak olan yapımda yine Hitler dönemine giderek zombilerle mücadele edeceğiz. Önümüzdeki yıl lansmanını gerçekleştirecek olan yapım, 2020’nin başlarında ön siparişlere açık olacak.

9 dakikalık bir oynanış videosu eşliğinde duyurulan Zombie Army 4: Dead War gerilim yüklü yapısı ile oyunculara enfes bir deneyim sunacak. Oyun içerisinde ortalık kan gölüne dönecek.

Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol