Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dynasty Warriors Origins Duyuruldu: İşte Detaylar

Heyecan verici 1'e karşı 1.000 aksiyonla beslenen Dynasty Warriors Origins, ekranı bir uçtan diğer uca doğru dolduruyor.

Yayıncılığını Koei Tecmo‘nun üstlendiği ve geliştiriciliğini Omega Force stüdyosu’nun yaptığı Dynasty Warriors Origins resmi olarak duyuruldu. Serinin devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım açıklanan detaylara göre PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda oyunun 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Tam çıkış tarihi ilerleyen süreçte açıklanacak.

Dynasty Warriors Origins yapımcısı ve Omega Force başkanı Tomohiko Sho oyun hakkında çıkışlı açıklamalarda bulunuyor ve şunları söylüyor: “Yaklaşık 30 yıldır Dynasty Warriors serisi savaş anlamında oyunculara üst düzey bir deneyim sunuyor. 1’e karşı 1.000 oynanışın harmanlandığı serinin yeni oyununda köklere doğru geri dönüş sergiliyoruz. Sadece serinin en sadık hayranlarına değil dünya çapındaki tüm oyunculara kesintisiz aksiyon sunmayı istiyoruz.

Dynasty Warriors Origins İçin Beklenti Yüksek

Heyecan verici 1’e karşı 1.000 aksiyonla beslenen Dynasty Warriors Origins, ekranı bir uçtan diğer uca doğru dolduruyor ve savaşmak için öfkelenen ordularla karşı karşıya bırakıyor. Yapım içerisinde devasa ordular yer alıyor ve etrafımızın sürekli olarak düşman askerleriyle çevrili olduğunu görebiliyoruz. Oyun boyunca düşman orduları benzersiz bir şekilde ortadan kaldırılabiliyor ve hem tekli hem de toplu bir şekilde bu orduları yok edebiliyoruz.

Dynasty Warriors Origins 2024 05 30 24 003

Dynasty Warriors serisinde ilk kez hikayede isimsiz bir kahramanın kontrolünü elimize alabiliyor ve üç Krallık boyunca kaosun patlak verdiği bir dünyada bulunuyoruz. Tarihi savaşlara konu olabileceğimiz yapımda Çin’in geniş topraklarını keşfedebiliyor ve en acımasız generallerini daha önce hiç olmadığı gibi ortadan kaldırmaya çalışabiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.