Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Definitive Edition Switch Fragmanı Yayınlandı!

Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Definitive Edition PC'de satışlara açıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk kez 2013 yılında konsol ve bilgisayar platformuna çıkış yapan Dynasty Warriors 8 günümüzde geniş kitleler tarafından oynanıyor.

blank

5 yıl boyunca sayısız güncelleme ve içerik alan Dynasty Warriors 8, yeni bir sürüm olan Xtreme Legends Definitive Edition’ı da Microsoft üzerinden bilgisayar oyuncularına sundu. Dün satışlara açılan yeni sürüm bilgisayar platformu oyuncularına 113.75 TL gibi bir fiyat etiketi ile sunulan yapım, 7 günlüğüne yüzde 10 indirime girerek şuanda 102.37 TL olarak satışlarına devam ediyor. Konsollara da gelecek olan yeni sürüm Switch oyuncuları tarafından da merakla bekleniyor.

VGchartz’ın haberi ile öğrendiğimiz Switch fragmanından söz edecek olursak, oyunculara yeni sürüm ile daha kolay kontroller sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Aksiyon ve gerilim yüklü birbirinden farklı sahnelerin karşımıza çıkacağı sürümde farklı yeteneklere sahip olan birçok karakterde oyunların beğenisini kazanmaya çalışacak.

Çin’de bulunan üç krallığın savaşını konu alan yapımda tarihsel askeri ve politik figürler ile de karşılaşacağız. Yeni sürüm oyunun eski sürümü ile Xtreme Legends içeriklerini bir arada oyunculara sunuyor. Günümüze kadar yayınlanan DLC paketlerinin tüm içeriklerini tek bir paket içerisinde oyunculara sunan yapım, kostümler ve senaryolar ile oyuncuların gönlün fethetmeye kararlı görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol