Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’nin İlk Hikaye Ek Paketi Ertelendi

Dying Light 2'nin ilk genişletme paketi ertelendi ancak Chapter 1: In the Footsteps of a Nightrunner çıkış tarihi belli oldu.

Techland, bugün bir takım duyurularına ek olarak, Dying Light 2 Stay Human için ilk hikaye ek paketinin Haziran’dan Eylül’e ertelendiğini duyurdu. Geliştirici, hayranlara karşı dürüst ve şeffaf olma arzusunu dile getirerek, ek paketi geliştirmek için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu belirtti. Güncellenmiş bir yol haritasında, önümüzdeki aylarda beklenebilecek bazı yeni özellikler ve içerikler de açıklandı.

Önümüzdeki Haziran ayında, In the Footsteps of a Nightrunner adlı ilk “Bölüm” ile birlikte Fotoğraf Modu oyuna eklenecek. Güncelleme ile birlikte yeni görevler, ödüller, düşmanlar, ödüller, Ajan ve Rütbe sistemi de oyuna eklenecek. İlginç bir şekilde, ikinci Bölüm Eylül veya Kasım ayında çıkış yapacak ve daha da fazla içeriği oyuna ekleyecek.

Dying Light 2 Ek Paketlerinde Seçimler Yer Alacak

Dying Light 2
Dying Light 2’nin güncellenmiş yol haritası.

İkinci hikaye ek paketine gelirsek; yeni silahlar, düşmanlar, hikayeler, etkinlikler ve ek içerikle birlikte gelecekte bir noktada çıkış yapacak. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin. Dying Light 2 Stay Human şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için mevcut ve Nintendo Switch sürümü bu yıl içinde çıkacak.

Bunun yanı sıra Dying Light 2’nin hikaye ek paketinin seçimler içerip içermeyeceğini sorulduğunda oyunun yönetmeni, “Hikayesi Villedor şehir sınırlarının dışındaki belirli bir yer etrafında toplanacak ama elbette yapılması gereken bazı seçimler olacak!” dedi. Ayrıca Techland’in bazı içerik güncellemelerinin “bu yıl tanıtacağını ve gelecek yıl çoğunlukla çeşitli çevrimiçi deneyimlere odaklanacağınıdoğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.