Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’nin Ek Paketleri ‘İnsanları Şaşırtacak’

Dying Light 2 Şubat ayında çıktığından beri, pek çok hayran biraz daha fazla içerik bekliyor. Geliştirici, oyunculara gelecek çok şey olduğunu garanti ediyor.

İlk oyunu 2015’te çıkan Dying Light, o zamandan bu yana pek çok hayranını devam oyunu için sabırsızlandırdı. Yakın zamanda Dying Light 2‘nin çıkmasıyla birlikte oyuncuların istekleri nihayet gerçekleşti. Yakın tarihte en çok beklenen açık dünya zombi oyunlarından biri olmasına rağmen Metacritic’e göre, yalnızca genel olarak olumlu incelemeler aldı. Ancak birçok kişi gelişmiş parkur mekaniklerini ve inanılmaz görsellerini övdü.

PCGamesN’in yakın tarihli bir raporuna göre Dying Light 2‘nin baş tasarımcısı Tymon Smektała, yaklaşan DLC’nin oyuncuları kendi geçiş zorlukları olan yeni mekanlara götüreceğini söyledi. Ayrıca ekip, insanları şaşırtmak ve onları duygusal olarak tatmin etmek için çalıştıklarını söyledi. Yeni içeriğin nelerden oluşacağı hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak Smektała‘nın sözleri, hayranların heyecan duymasını ve belki de beklenmeyeni beklemesi gerektiğini gösteriyor.

Dying Light 2’nin İlk Ek Paketi Haziran’da Geliyor

Dying Light 2

Dying Light 2‘nin dosyalarında, yeni hikaye DLC’sinin ne olacağına dair bir fikir veren bazı sızdırılmış bilgiler zaten var. Sızıntıdaki ayrıntılar, birçok oyuncunun yaklaşan genişlemeler hakkında spekülasyonlar yaratmasına neden oldu. Bununla birlikte Smektała, insanların tahminlerine rağmen şimdiye kadar hiç kimsenin Techland’in boru hattında ne olduğunu tam olarak tespit etmeyi başaramadığını söyledi. Oyun için ilk büyük genişlemenin Haziran ayında geleceği ve gelecek için daha fazla sürüm planlanacağı biliniyor. Dying Light 2, ücretsiz olarak sunulan bazı kozmetik DLC’leri almıştı.

Ancak hayranlar temel oyunun hikayesini genişleten bazı ek içerikler de istiyor. Genellikle biraz kısa olduğu için ana hikayenin eksik olduğunu düşünen oyuncu sayısı çok fazla. Bu nedenle birçoğunun daha fazla platform tabanlı DLC istemesi tamamen doğal. Neyse ki geliştirici büyük projeler üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Techland’in baş tasarımcısı Dying Light 2‘nin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Oyunun unsurlarını iyileştiren, aksaklıkları gideren ve geceleri daha zorlu çatışmalar getiren yeni bir yama yolda. Stüdyonun oyun için hazırladığı beş yıllık plan, ekibin oyunu zirvede tutmak istediğini gösteriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.