Dying Light 2’den Oynanış Videosu Geldi!

Dying Light 2'nin ilk oynanış fragmanı yayınlandı.

2020 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Dying Light 2 dün haberlerimizde kendine yer bulmuştu. Merakla beklenen oyundan ilk oynanış videosu geldi. Oynanış videosunda aksiyon dolu sahneler yer alıyor.

blank

Tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabilecek olan Dying Light 2 açık dünyası ile oyuncuları hem aksiyona hem de RYO oyun türüne doyuracak. Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi ve acımasız bir dünyayı konu alacak olan yapımda sıra dışı bir oynanış bizleri karşılayacak. Eşsiz yetenekler ile düşmana karşı mücadele edeceğimiz oyunda bizleri oldukça zorlayacak bir yapı ile karşılaşacağız.

E3 2019 kapsamında dün oyuncuların beğenisine sunulan oynanış fragmanı gerilim yüklü sahneler ile karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde korkunç zombi tarzında türler, asılarak idam edilen insanlar, birinci şahıs kamera açılarına sahip bir kovalamaca ve daha fazlası oyunculara gösteriliyor. Oyuncuları meraklandıracak olan ilk iki sahne oyunun orjinal halinde de karşımıza çıkacak.

Karanlık bir binada başlayan oynanış fragmanında karakterimiz camdan atlayarak kaçmaya başlıyor ve bir anda kendini hızlı ve tempolu bir yapı da buluyorlar.

Yeni oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol