Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2 Güncelleme 1.5 Duyuruldu

Dying Light 2 Stay Human, ikinci sezon bölümüyle birlikte çıkacak olan 1.5 güncellemesinde yeni görevler, ödüller ve düşmanlar alacak.

Dying Light 2 Stay Human, bu yılın başlarında karışık incelemelerle ancak güçlü satışlar ile piyasaya sürüldü. Oyun, Şubat ayı sonuna kadar 5 milyon kopya satarak büyük bir satış başarısı elde etti.

Geliştirici Techland, Dying Light 2 lansmanından sonra birkaç güncelleme yayınladı. Bazıları yeni silahlar ve teçhizat içeriyordu, diğerleri ise geliştirilmiş hızlı seyahat sistemi ve yeni bir oyun artı modu gibi daha dikkate değer geliştirmelere odaklandı. Bu yamalar ayrıca hata düzeltmeleri ile birlikte geldi ve oyunu güncellenmeye devam edecek.

Dying Light 2 Güncelleme 1.5

Dying Light 2

Dying Light 2 Stay Human’ın 1.5 güncellemesi birkaç hafta içinde çıkış yapacak ve A Huntress and a Hag başlıklı ikinci bir sezon bölümü başlayacak Geliştiricilere göre bu sezon, oyunun lansman sonrası ücretsiz içeriğinin önemli bir parçası olacak. İkinci sezon bölümü, bu güncelleme için yeni Bölüm Temsilcisi olarak görev yapacak profesyonel bir izci ve okçuluk uzmanı olan Shen Xiu‘yu tanıtacak.

In the Footsteps of a Nightrunner adlı ilk bölüm, Haziran ayının başlarında piyasaya sürüldü ve Dying Light 2 dünyasına bazı ilginç yeni eklemeler yaptı. Ek görevler, ödüller ve zamanlı denemelerle geldi ve yeni bir ekonomi sistemi tanıttı. Oyuncular çeşitli bonuslar kazanmak için yeni günlük ve haftalık mücadeleleri üstlenebildiğinden, canlı hizmet oyunlarının bazı yönlerini benimsedi.

Techland, önümüzdeki birkaç hafta içinde 1.5 güncellemesinde gelen görevler, ödüller, düşmanlar ve silahlar hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını belirtti. Yine de ikinci bölümün Dying Light 2’nin ilk hikaye bölümüyle aynı tasarım planını izlemesini beklemek muhtemelen adil olur. Techland ayrıca geliştirme ekibinden üyelerin arkasındaki felsefeyi tartıştığı At the Fish Eye serisine yeni bir bölüm ekledi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.