Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2: Bloody Ties 6 Kasım’da Detaylıca Tanıtılacak

Dying Light 2: Bloody Ties ek paketi, 6 Kasım'da yapılacak etkinlikte detaylandırılacak. Etkinlik Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak.

Dying Light 2 Stay Human, 10 Kasım’da Bloody Ties adlı ilk hikaye odaklı genişleme paketini alıyor. Techland, lansman fragmanı gösteriminin yanı sıra oyunun ek paketiyle ilgili daha fazla ayrıntı sunmak için 6 Kasım 23:00’da Dying2Know’un yeni bir bölümüne ev sahipliği yapacak. Dying Light 2 Stay Human hikaye yönetmeni Piotr Szymanek ve görüntü yönetmeni Tymon Smektała da dahil olmak üzere, geliştirici ekibin çoğu üyesi etkinlikte yer alacak.

Oyunun baş kahramanı Aiden’ın yeni girişimlerde bulunacağı ve Bloody Ties ile gelecek yeni mekan Carnage Hall tartışılan ilk konu olacak. Ek paketin ve hikayesinin nasıl bir ilhamla yazıldığını ve nasıl bir arka plana sahip olduğu anlatılacak. Ayrıca ne olduğunu henüz bilmediğimiz ancak ismi Carnage Manica olan bir şey de sergilenecek. Tahminimce bu farklı türde bir silah olacak.

Dying Light 2 Bu Yıl Switch’e Geliyor

Dying Light 2

Dying Light 2: Bloody Ties‘ın hikayesi, Aiden’ın yarıştığı Carnage Hall’da gerçekleşen bir turnuvaya odaklanıyor. Elbette ki bu yeni alanda garip şeyler oluyor ve oyuncular, yeni karakter Ciro’nun kardeşinin intikamını almasına yardım ediyor. Ancak aynı zamanda da turnuvanın amacını öğrenmeye çalışıyor. Altı saatlik yeni hikaye içeriği boyunca da mutlaka mutant zombilerle karşılaşacağız.

Dying Light 2 Stay Human Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC’de mevcut. Oyunun bu yıl için planlanan bir Nintendo Switch versiyonu da yolda. Oyun şu anda Steam’de 349 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.