Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dwarf Fortress Steam Sürümü Çıkış Yaptı!

Yeni bir arayüz, öğretici, piksel sanat tarzı içeren karo seti, oyun müzikleri ve çok daha fazlasını içeren yeni bir sürüm ile Dwarf Fortress nihayet Steam'e geldi.

Dwarf Fortress Steam‘de çıkış yaptı. Bundan tam 20 yıl önce hayatımıza giren, 2002’den beri geliştirilmekte olan ve 2006’dan beri herkese açık alfa sürümünde olan oyunun Steam ve itch.io sürümleri nihayet yayınlandı.

Steam Sürümü büyük ölçüde geliştirilmiş görseller, fare desteği ve çok daha fazla yenilik içerdiği çin, Valve platformundaki sürümün diğer sürümlere göre çok daha gelişmiş bir versiyon olduğunun altını çizelim. Bu arada, 30 dolar fiyat etiketiyle yayınlanan oyunun 280 TL karşılığında satışa sunulduğunu da belirtelim. Artık bu fiyatlara alışır hale geldik.

Dwarf Fortress Steam Sürümü Özellikleri

Dwarf Fortress Steam

Bu sürüm, yeni bir piksel sanat karo setinin yanı sıra, oyunda yeni olan oyuncular için bir öğretici ekledi. Yeni oyun müzikleri ve ses efektlerinin yanı sıra daha kolay gezinme için yeni bir arayüz ve menüler de mevcut. Hala her şeyin ters gidebileceği göz korkutucu bir deneyim ama en azından şimdi yeni oyuncular için çok daha erişilebilir hale geldi.

Dwarf Fortress Steam sürümü, Fortress ve Legends modlarıyla piyasaya çıktı ancak “çok yakında” Adventure ve Arena modlarını da eklenecek. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı, bu yüzden bahsettiğimiz modları hemen beklemeyin.

Geliştirici ayrıca, yöntemsel olarak oluşturulmuş olay örgüleri ve aylar “veya daha uzun” sürebilen büyü sistemleri için harita sistemi iyileştirmeleri üzerinde çalışmalara başladığını da duyurdu. Bu arada daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.