Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dünyadaki Herkesten Önce Starfield Oynayan Şanslı Adam!

Phil Spencer hepimizden 7 hafta önce Starfield'ı oynamaya başladı bile.

Görünüşe göre Xbox’ın başkanı Phil Spencer, Eylül ayında piyasaya sürülmesinden önce Starfield oynamaya başladı. Spencer’ın oyunu oynadığını kesin olarak nasıl bildiğimizi merak ediyor olabilirsiniz ve bunun nedeni, birinin kullanıcı adını biliyorsanız onu Xbox’ta takip edebilmenizdir. Spencer’ı takip eden bir oyuncu, onun merakla beklenen RPG oyununu oynadığını fark etti.

Xbox’ın patronunun şimdiden konsolun yılın en büyük oyununa el atmış olması pek de şaşırtıcı değil. Ne de olsa, muhtemelen oyunu göndermeden önce en azından biraz iyi olduğundan emin olmak istersiniz. Meraklı hayranlar, başka birinin oyunu oynayıp oynamadığını görmek için araştırma yapmaya başladı ve Bethesda Yayın Müdürü Pete Hines‘in da oyunu oynadığını keşfedildi.

Starfield’ı 5 Gün Erken Oynayabilirsiniz

4151234 starfield

Reddit’te bir kullanıcı “Sadece birkaç hafta kaldı… güçlü kalın… kıskanç hissetmeyin…” diye yazdı. Başka bir kullanıcı ise, “Bu çok saçma ve adaletsiz ve şimdi bunu engellemek için birleşmeye itiraz ediyorum.” ifadelerini kullandı; muhtemelen Microsoft’un çoktan bitmiş bir anlaşması olan Bethesda’yı satın alması hakkında konuşuyordu.

Oyunu Phil Spencer veya Pete Hines kadar erken oynayamasanız da, oyunun Digital Premium Edition’ı ön siparişle aldıysanız, oyunu beş gün erken oynayabileceksiniz. Starfield, açıkça Zelda: Tears of the Kingdom ile birlikte yılın en büyük sürümlerinden biri olacak ancak PlayStation sahipleri oyunu oynayamayacak.

Xbox, Game Pass’in rakip platformda kaybedilen satışları telafi edeceğini düşündüğü için oyununun PlayStation’da satılmamasından endişeli değil. Son olarak, oyunu 6 Eylül’de Xbox Series X/S ve PC‘de oynayabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.