Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dünyaca Ünlü Aktör, Netflix Filmi İçin Tanınmaz Hale Geldi!

Netflix'in uzun süredir üzerinde çalıştığı biyografik film Maestro'nun başrolü Bradley Cooper, paylaşılan görsellerle hayranlarını şaşkına çevirdi. Ünlü müzisyenin yaşlılık halini oldukça gerçekçi bir makyajla gözler önüne serecek film, seyircilerde oldukça merak uyandırdı.

Netflix’in yakında çıkacak olan Leonard Bernstein biyografik filmi Maestro için birkaç görsel paylaşıldı. Görsellere bakış attığımızda ise, ünlü aktör Bradley Cooper‘ın oldukça farklı bir insana büründüğünü görüyoruz. Başrolün bu kadar tanınmaz olması bile, film için heyecanlanmaya yetiyor. Maestro’nun ünlü Amerikalı orkestra şefi, besteci, yazar ve piyanistin hayatının anlatılacağı bu filmde, Cooper’ın eşi Felicia Montealegre rolünde Carey Mulligan yer alacak.

Resimlerden de anlaşılacağı üzere Maestro’nun En İyi Makyaj ve En İyi Saç Akademisi Ödülü’ne aday olmasını bekleniyor. Cooper, şimdiye kadar görülen en inandırıcı protez makyajını sergiliyor. Filmdeki oyunculuk görevlerinin yanı sıra aktör, A Star Is Born‘un yönetmeni ve Spotlight senaryo yazarı Josh Singer ile birlikte yazarlık görevlerini de üstlendi.

Spielberg: ”Netflix Filmleri Oscar Kazanmamalı.”

Netflix

Ünlü platform filmlerinin Oscar kazanmaması gerektiğini söyleyen Spielberg, Martin Scorsese’nin yanında yapımcı olarak kalacak. Deadline tarafından belirtildiği üzere Leonard Bernstein’ın olağanüstü hayatı dolu dolu bir film olacak. İçerdiği komünist sahneler nedeniyle Hollywood’da kara listeye alınan film, endüstrideki şüpheli komünistlerin Elia Kazan’ın yönettiği On The Waterfront için müzik bestelemesiyle bu kara bulutlar bir nebze dağıldı.

25 yaşında yıldızlığa adım adım yükselen Maestro’nun, aktivist olması nedeniyle komünist olmakla suçlanmasını ve FBI ile başının derde girmesini anlatacak bu biyografik film; gerek dönem tasarımıyla, gerek oyunculuklarıyla gerekse makyajlarıyla bir başyapıt olma yolunda ilerleyecek gibi görünüyor. Ünlü platformun yapımlarından bahsettiğimiz içeriklerimiz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.