Dungeons & Dragons Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6

Kullanıcı

Dungeons and Dragons Online – Masterminds of Sharn Bu Ay Çıkıyor

Beklenen DDO güncellemesinin tarihi ertelendi.

Yıllar geçse de Dungeons and Dragons Online hâlâ büyük bir oyuncu topluluğu tarafından ilgiyle oynanıyor ve artık klasik MMORPG oyunları statüsüne girmeye başladı. Şimdi ise Daybreak Games ve Standing Stone Games’den yeni bir duyuru gelirken, Dungeons and Dragons Online’ın son ek paketi Masterminds of Sharn için çıkış tarihi verildi.

Sevilen MMORPG oyunu Dungeons and Dragons Online’ın yeni genişleme paketi Masterminds of Sharn, 30 Nisan 2019 tarihinde çıkış yapacak. Ayrıca ön siparişler ise şimdiden satışa açıldı. Sıradaki ek paketin standart sürümü 39.99 dolardan satılırken, koleksiyoncu sürümü 79.99 dolara ve ultimate paketi de 129.99 dolara satılıyor.

Dungeons and Dragons Online – Masterminds of Sharn’da yer alacak yeni içerikler şu şekilde:

– 16 yeni zindan

– Yeni bir raid

– Yeni bir oynanabilir ırk: Tiefling

– Güncellemeyle beraber gelecek olan Sharn şehri

– Yeni yaratıklar ve düşmanlar

– Yeni vahşi alan

– Yeni hikâye içeriği

Masterminds of Sharn ek paketi normalde 11 Nisan’da çıkış yapacaktı fakat erteleme geldi, yeni tarih 30 Nisan olarak belirlendi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol