Dungeons 3, Famous Last Words Genişlemesine Kavuştu!

Dungeons 3'ün yeni genişlemesi yayınlandı.

Konsol ve bilgisayar platformu için 2017’de lansmana çıkan Dungeons 3 yeni bir genişleme aldı. Famous Last Words adında duyurulan genişleme paketi bilgisayar ve konsol platformu için şuan oynanabilir durumda yer alıyor.

Oyuncuları fantazi tarzda bir strateji dünyasına götüren Dungeons 3 yayınlanmasından bu yana olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olan yapım yeni aldığı genişleme ile daha zengin bir içeriğe ulaştı. Famous Last Words ile oyuncular 3 yeni ve zorlu haritayı deneyimleme fırsatı elde edecekler. Yeni patron düşmanlar ile de karşılaşacağımız yapımda aksiyon sahneleri de daha yoğun bir yapıda karşımıza çıkacak.

Keşfedilmemiş haritalarda yeni içerikler ile karşılaşacağımız genişleme de oyuncular yeni görevleri başararak daha fazla ödül de kazanabilecekler. Yeni eklen haritalar ile farklı bir deneyim türü de karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Haritalar hem tasarımları hem de görsel efektleri bakımından oyuncuları tatmin edecek gibi görünüyor. Yoğun efektler eşliğinde benzersiz mücadelelere katılacak gerçek zamanlı olarak yeni içerikleri deneyimleyebileceğiz.

Yeni genişleme normalde 11.00 TL olarak lansmana çıkmıştı. Genişleme 24 Mayıs’a kadar yüzde 15 indirimle 9.35 TL’ye satılıyor.

Famous Last Words genişlemesinin tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol