Dungeons 3 15 Şubat’ta An Unexpected Adlı Bir Genişleme Alacak!

Dungeons 3, 15 Şubat'ta yeni içerik genişlemesi olan An Unexpected'i oyunculara sunacak.

Ekim 2017’den bu yana PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanan Dungeons 3 yakında yeni bir genişleme paketi alacak. An Unexpected isimli bir genişleme paketini 15 Şubat’ta oyuncularına sunacak olan  Realmforge Studios yeni içerikleri oyun içerisine dahil edecek. Steam’de yayınlanacak olan ek paket henüz satışlara açılmadı.

Strateji ve simülasyon oyunları arasında yer alan Dungeons 3, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı modlara sahip olan yapımda oyuncular birbirinden farklı fantazi savaşlarda boy gösteriyorlar. 15 Şubat’ta An Unexpected  adında bir genişleme paketi alacak olan yapım yen içeriklerini oyunculara sunacak. Yeni genişleme paketi ile oyunculara 3 farklı zorlu yeni harita sunulacak. Ses efektlerine de sahip olacak olan yeni haritalarda tasarımlar da oyuncuların gözüne hitap eder cinsten olacak. Ayrıca yeni tehlikeli bitkiler de oyun içerisine eklenecek.

Yeni bir patron düşmanda sunacak olan genişleme karşımıza Ormanın Kraliçesi’ni çıkaracak. Aksiyon ve gerilimi üst sıralara tırmandıracak olan yapım görsel efektler bakımından da çeşitli iyileştirmeler alacak. Steam’de resmi sayfası ile boy göstermeye başlayan An Unexpected genişlemesi henüz fiyat etiketini duyurmazken incelemelere açılmış durumda yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol