Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.5

Kullanıcı

Dungeon & Dragon Neverwinter, Oyuncuların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor!

Neverwinter oyunculara promosyon kodu dağıtıyor.

Cryptic Studios tarafından geliştirilen Dungeon & Dragon Neverwinter, MMORPG oyunları arasında oldukça popüler bir konuma sahip.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Dungeon & Dragon Neverwinter, 2013 yılında yayınlanması ile ortalığı kasıp kavurmaya başladı. MMORPG oyunu denince akıllara ilk gelen isimlerden biri haline gelen Neverwinter, tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip. Ülkemizde de geniş bir kitleye hitap eden yapım, aldığı güncellemeler ile oyuncuların isteklerini geri çevirmiyor. Aldığı sayısız güncelleme ile oyuncuların isteklerini karşılıksız bırakmayan yapım, dağıttığı promosyon kodları ile de yüzleri güldürüyor.

Sitemizde dağıtılan promosyon kodları ile oyunculara Neverwinter: Ravenloft Özel Bineği sunuluyor. +80% haraket hızına saihp olacak olan özel binek oyuncular için neredeyse hayati önem taşıyacak. Ayrıca promosyon kodu ile oyuncular üç insignia haznesine sahip olacak. Oyuncular bir hesap için bir promosyon kodu kullanabilecekler. Bir hesap için ikinci bir promosyon kodunun girilebilmesi söz konusu değildir.

MMORP alanında efsane olarak gösterilen Neverwinter, tüm dünyada milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

Dileyen oyuncular buradan promosyon kodlarına ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>