Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune Spice Wars’a Çok Oyunculu Desteği Geldi

Dune Spice Wars, yol haritasındaki ilk büyük güncellemeyi çok oyunculu seçeneği olarak ekledi. Güncelleme ayrıca geliştirme ağaçlarında değişiklikler yaptı ve yeni olaylar da getirdi.

Gerçek zamanlı strateji oyunu Dune Spice Wars, çok oyunculu güncellemesini aldı. Güncelleme sayesinde oyuncular artık birbirlerine karşı 2v2 maçlar veya dört oyuncuya kadar herkes tek maçlar oynayabilecek. Çok oyunculu oyunun çıkışının yanı sıra Dune: Spice Wars da Steam‘de yüzde 20 indirime girdi. Normalde 140 TL olan oyunu 111 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Güncellemeden sonra oyuncular, çok oyunculu modlarda Atreides, Harkonnen, Fremen veya Smugglers olarak oynamak için çevrimiçi olabilecek. Easy ile Insane arasında değişen zorluk seçenekleriyle YZ kontrollü gruplar tarafından doldurulabilen herhangi bir açık nokta ile YZ maçları da mevcut. Çok oyunculu maçlar, harita boyutu ve kum solucanı ve fırtına gibi seçenekler özelleştirilebilecek. Zafer koşulları da değiştirilebilecek.

Dune Spice Wars Yol Haritası

Dune Spice Wars

Dune Spice Wars çok oyunculu oyunun yanı sıra en son güncelleme, diğer güncellemelerin yanı sıra hizipler arasındaki sinerjiye, yeni siyasi kararların, etkinliklerin ve bölgelerin eklenmesine yeni bir odaklanma ile oyunun geliştirme ağaçlarını da yeniden ele aldı ve büyük değişimler yaptı.

Dune Spice War’ın çok oyunculu modu, ilk olarak Mayıs ayında duyurulan bir yol haritasının parçası olarak yayınlanan ilk büyük güncelleme. Yine yaz için planlanan bir sonraki büyük güncelleme, oynanabilir yeni bir grup olacak.

Sıradaki Dune Spice Wars güncellemesi uzay limanları, uzay gemileri ve güçlü gelişmiş birimler ekleyecek olan ‘Air & Sand‘ güncellemesi olacak. Daha sonra, meclis üyeleriniz olarak görev yapan ikonik Dune karakterlerini haritaya özel birimler olarak getirmeyi amaçlayan ‘Heroes Of Dune‘ güncellemesi olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.