Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Dune Spice Wars Tam Sürüm Tarihi Belli Oldu (Zam Gelecek)

Dune Spice Wars, altıncı fraksiyon House Ecaz ile birlikte tam sürüme çıkacak ve fiyatı 29,99 dolardan 34,99 dolara yükselecek.

Dune Spice Wars, 14 Eylül‘de PC için erken erişimden çıkacak. Wartales ve Northgard gibi oyunlarla tanınan Shiro Games tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından yayımlanan 4X gerçek zamanlı strateji oyunu, Frank Herbert’in Dune isimli romanından uyarlandı. Oyun, altıncı büyük güncellemesiyle tam sürüm olarak çıkış yapacak ve oynanabilir altıncı fraksiyon olan House of Ecaz’ı oyuna dahil edecek.

En iyi sanatçıların koruyucusu ve her türlü zevkin ustası olan zarif ve prestijli House of Ecaz, tam bir sanat düşkünü topluluk olacak. Hanenin yöneticisi Arşidüşes Armanda Ecaz zarif ve heybetli bir hanımefendi. Kolayca tatmin olmayan ve istediğini nasıl elde edeceğini bilen biri. Çoğu kişi onu acımasız ve kuru bir kadın olarak görse de, arkadaşı olduğunu kanıtlamış kişilere karşı şefkat ve sıcaklık göstermesi alışılmadık bir durum değil.

Dune Spice Wars: House of Ecaz Özellikleri

Dune Spice Wars

House of Ecaz sanat dünyasıyla olan bağlantılarını rakiplerini utandırmak ve morallerini bozmak için kullanıyor. Yüceltilmiş kağıt ağırlıklarından biraz daha fazlası olsa da, hem Landsraad’ı hem de yerel halkı kızdırmadan yok edilemeyecek Başyapıtlar inşa ediyorlar. Ayrıca kendi köyleriyle çevrili, ele geçirilemeyen sığınaklar oluşturarak yerel kültürü korumak için ekstra çaba harcıyorlar.

Birden fazla kutsal alanın ortasında bir Garden Resort inşa etmek, faydaları daha da artırıyor. Ayrıca House of Ecaz kesinlikle pasifist değil. Ecazi askerlerinin gururu ve şeref duygusu dillere destandır. Şampiyon birimleri, unvan bahşedildiğinde güçlenir ve her öldürmede zaferin tadını çıkarıyor.

Dune Spice Wars, çeşitli senaryolar ve yöntemsel olarak oluşturulmuş haritalar içeren Conquest Moduna da sahip ancak aynı zamanda 1v1, 2v2 ve Herkes İçin Ücretsiz gibi çok oyunculu modları da destekler. Yeni oyuncuların mekaniği öğrenmesine yardımcı olacak eğitimler de mevcut. Şu anda 29,99 dolara satılıyor ancak erken erişimden çıktıktan sonra fiyatı 34,99 dolara yükselecek. Aksiyona katılmak istiyorsanız şimdi katılmanın tam zamanı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.