Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DreamWorks Dragons Dawn of New Riders Duyuruldu

Yeni DreamWorks oyunu ortaya çıktı.

Outright Games bugün bir açıklama yaptı ve Universal Games ile ortaklık anlaşmasına vardıklarını duyurdu. Popüler DreamWorks Dragons evreninde geçecek ve yeni bir hikaye anlatacak olan DreamWorks Dragons Dawn of New Riders, 2019 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak.

dreamworks dragons dawn of new riders duyuruldu 1

Climax Studios tarafından geliştirilen DreamWorks Dragons Dawn of New Riders, Şubat 2019 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyunun yanı sıra serinin yeni DreamWorks filmi How To Train Your Dragon: The Hidden World de vizyonda gösterime girecek.

Outright Games CEO’su Terry Malham da konuya dair bir açıklama yaparken, şu sözlere yer verdi:

How to Train Your Dragon’un ilk filmi çıkalı 8 sene geçti ve dünyanın çeşitli bölgelerinden kitleleri kendine bağlamayı başardı. Bu hikayenin bir parçası olmak için DreamWorks Dragons Dawn of New Riders bize mükemmel bir fırsat sunuyor. Yakın zamanda ayrıntıları paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.’

Oyuncular DreamWorks Dragons Dawn of New Riders’da kahraman ikili Scribbler ve Patch’in yanına katılacak, epik bir savaşta ejderhaları kurtarmak ve yeni kötü kahraman Eir’i yenmek için mücadele edecekler. Pek çok düşmanın ve filmlerden tanıdık mekanların yer alacağı oyun aksiyon – macera türünde olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.