Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dreamlight Valley: Scar’s Kingdom Güncellemesi Yayınlandı

Disney Dreamlight Valley'in ilk ücretsiz büyük içerik güncellemesi Scar's Kingdom yayınlandı. Güneşli Plato'yu restore etmede Aslan Kral'a yardım etmeniz gerek.

Scar’s Kingdom, Disney Dreamlight Valley‘in ilk ücretsiz ana içerik güncellemesi ve aynı zamanda, Founder’s Pack sahiplerine sunulan oyunun bir sonraki Star Path sezonu ile birleştirilen ilk bölümü olacak.

Ücretsiz güncellemenin kendisi, güneş kuşlarının bol olduğu Güneşli Plato’nun biyomuna odaklandı ve hikaye kısmında ise Disney’in en kötü şöhretli kötü adamı Aslan Kral’dan Scar‘ın vadide sinsice dolaşmasını konu alacak.

Dreamlight Valley: Scar’s Kingdom Güncelleme Notları

Dreamlight Valley

Scar’ı Dreamlight Valley’in devam eden hikayesine getirmek ve oyunculara ‘kötü’ taraflarını kucaklama şansı verecek. Bunun yanı sıra, yepyeni sürprizlerle dolu bu eşsiz dünyaya dalmak, iyilik hayranlarını bile cezbedecek. Scar’s Kingdom güncellemesinde yine kara büyü ile savaşıyoruz. Kahramanların Güneşli Plato’yu geri almasına yardım etmek için kötü karakter ile takım oluşturmak size kalmış durumda.

Star Path sezonuna gelince, Gameloft oyuncuları Cadılar Bayramı için hazırlamaya başladı. Alice Harikalar Diyarında, Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses ve Herkül’den ilham alan eşyalar oyunda olacak. En yeni kozmetiklerin tümünün kilidini açmak için oyuncuların Disney Dreamlight Valley’deki ikonik kötülerle arkadaş olması ve kötülerin bölgelerini kara büyüden temizlemesi gerekecek.

Şu an için bu sezon ile sadece The Little Mermaid’den Ursula ve Tangled’den Mother Gothel oyuna dahil edildi ancak Scar oyuna eklendiği için, oyuncuların üç güçlü seçeneği olacak. Disney Dreamlight Valley şu anda Erken Erişim’de ancak ücretsiz içerik düzenli olarak dağıtılmaya devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.