Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2’den Yeni Oynanış Videosu

Capcom yakın zamanda çıkacak Dragon's Dogma 2'den yeni oynanış görüntüleri yayınladı

Capcom yakın zamanda çıkacak olan açık dünya, aksiyon, rol yapma oyunundan yeni oynanış görüntüleri yayınladı. Dragon’s Dogma 2‘nin yeni oynanış videosu oyunun açık dünyasını, oyundaki combat sistemini ve bazı karakter yeteneklerini içeriyor.

2024’ün ilk birkaç ayı içinde çıkması beklenen oyunlar arasında Dragon’s Dogma 2 rol yapma oyunu severler için çok büyük heyecan yaratıyor. İlk Dragon’s Dogma’nın üzerinden 11 yıl geçti ve ilk oyunun hayranlarının merakla beklediği gün artık hiç uzakta değil. Capcom ilk Dragon’s Dogma oyununda oluşturduğu açık dünya, rol yapma ve özgün combat öğelerini bu oyunda daha da geliştirmiş gibi görünüyor.

Dragon’s Dogma 2 22 Mart’ta Çıkıyor

Dragon’s Dogma 2'den Yeni Oynanış Videosu

15 dakikadan daha uzun süren yayının ilk bölümü, Vermund Krallığı‘ndaki insan başkentini gösteriyor. Yayının ilk bölümü şehrin mimarisine, mekanlarına, NPC yoğunluğuna, karakter tasarımlarına ve iç mekan dizaynlarına göz atmamıza olanak sağlıyor.

Yayının bir sonraki bölümünde ise oyunun açık dünya kısmına geçiyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunun açık dünyası bir çok farklı düşmanla savaşı içeriyor. Yayının ikinci bölümünde piyonları (ana karakterimizin ekibindeki npc’ler) kilit açma mini game’ini ve ekibimizle beraber devasa bir canavara karşı yaptığımız boss fight’ı görüyoruz. Yayının tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Yeni Dragon’s Dogma, 22 Mart’ta Playstation 5, Xbox Series X/S ve PC için satışa çıkacak. Capcom’un ilk 70 dolarlık oyunu olan Dragon’s Dogma 2’nin PC gereksinimlerine buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.