Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2’den 18 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Dragons Dogma 2 için yeni oynanış videosu yayınlandı. 18 dakikalık oynanış videosu içerisinde oyunda yer alan 4 farklı sınıfın özellikleri tanıtıldı.

Beklenen projeler arasında yer alan aksiyon rol yapma oyunu Dragons Dogma 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan oynanış içeriği 18 dakikalık bir kısmı kapsıyor ve burada yepyeni oyun içi görüntülerine erişebiliyoruz. Videoda aynı zamanda savaşçı, hırsız, dövüşçü ve büyücü sınıflarının özellikleri bizlere sunuluyor.

Dragons Dogma 2, tek oyunculu ve hikaye odaklı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Aksiyon ve rol yapma unsurları ile beraber ön plana çıkmaya hazırlanan yapım içerisinde, karakter oluşturma ekranı ile beraber büyük bir mücadeleyi atılıyor ve ekibimize kimin katılacağına tamamen biz karar verebiliyoruz. RE Engine oyun motoruyla beraber geliştirilen yapımda ilgi çekici fizik tabanlı mekaniklerin ve aynı zamanda gelişmiş yapay zekaya sahip düşmanların karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

Dragon’s Dogma 2 Seriye Can Suyu Olacak

Capcom tarafından yayınlanacak olan yapımın Kasım 2023 tarihinde resmi PC sistem gereksinimleri açıklandı. Açıklanan özelliklere göre oyunda belli başlı ışın izleme efektleri yer alacak. Ancak bu efektlerin hangisi olduğunu şu an için bilemiyoruz. Tahmin edilene göre oyun hem yansımalar hem de gölgeler ışın izleme teknolojisinden yararlanacak.

dragons dogma 2 screenshot 4

Oyunun aynı zamanda bildiğiniz üzere çıkış tarihi belli durumda. Serinin yeni oyunu Dragons Dogma 2, 22 Mart tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyun ayrıca çıkışı ile beraber koruma teknolojisi Denuvo’ya sahip olacak. Tartışmalı teknoloji koruması olarak karşımıza çıkan bu sistemin tahmin edildiğine göre bir veya iki yıl sonra oyundan kaldırılması bekleniyor. Capcom genel olarak oyunlarında bu programı benimsiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.