Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2 Çıkışıyla DLSS 3’ü Destekleyecek

Devam oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni detaylar ortaya çıkıyor. Yeni fragmana göre oyun DLSS 3 desteğiyle çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Dragon’s Dogma 2 için yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. NVIDIA tarafından yayınlanan yeni fragmanla beraber devam oyununun çıkışı ile beraber DLSS 3 Frame Generation desteğine sahip olacağını doğrulayabiliyoruz. Yeni nesil teknoloji olarak duyurulan bu destek ile beraber oyundan daha akıcı bir deneyim elde edebileceğiz.

Dragon’s Dogma 2 temel olarak tek oyunculu hikaye odaklı bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda oyunda aksiyon ve rol yapma unsurları bulunuyor. Oyun içerisinde karakter odaklı bir yapının yer aldığından bahsedebiliriz. Ek olarak karakterimizin nasıl görüneceğine, ekibimize kimlerin katılacağına ve hangi seçimleri yapacağımıza tamamen biz karar verebiliyoruz. Dolayısıyla oyun içerisinde oyunculara bir hayli özgürlük tanınıyor diyebiliriz.

Dragon’s Dogma 2 Bomba Gibi Geliyor

Devam oyununun PC sürümünde yukarıda da bahsettiğimiz gibi DLSS 3 desteği yer alacak. RE Engine oyun motoruyla beraber geliştirilen bu yapım içerisinde ilgi çekici fizik ve yapay zekaya sahip düşmanlar karşımıza çıkacak. Geliştiriciler tarafından verimli bir oyun motoru olduğu bildirilen bu destekle beraber çok çeşitli bilgisayarlarda oyun deneyimi oldukça sorunsuz olacak.

DD2 Talos png jpgcopy.0

Beklenen oyunlar arasında yer alan Dragon’s Dogma 2 için geçtiğimiz Kasım ayında PC sistem gereksinimleri paylaşıldı. Bu gereksinimlere göre oyun içerisinde ışık izleme efektleri yer alacak. Ancak bu efektlerin hangisi olduğu şu an için bilinmiyor. Tahmin edildiği üzere oyunda yansımaların ve gölgelerin bu ışık izlemeden yararlanacağı belirtiliyor.

Öte yandan oyunun açıklandığı üzere koruma teknolojisi Denuvo sistemini kullanacağını doğrulayabiliyoruz. Ancak Capcom ekibi, oyunlarından bir iki sene sonra bu korumayı genel olarak kaldırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.