Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2 Çıkış Tarihi Bugünkü Etkinlikle Açıklanacak!

Dragon’s Dogma 2 için çıkış tarihi nihayet açıklanıyor. Bugün yapılacak olan etkinlikte resmi detaylar bekleniyor.

Capcom tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda bugün yapılması planlanan etkinlikte oyunun yönetmeninin belirttiğine göre çıkış tarihi açıklanacak. Etkinlik bugün TSİ 00:00′da gerçekleşecek. Sunumu YouTube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz.

Bu ayın başlarında Capcom, yayının doğrudan yönetmen Hideaki Itsuno ve yapımcı Yoshiaki Hirabayashi‘den bilgileri içereceğini aktardı. Dolu dolu 15 dakikalık bir canlı yayında yepyeni oyun içerikleri ve daha fazlası yer alacak. Şimdi ise Itsuno X platformunda (eski adıyla Twitter) Dragon’s Dogma 2’nin yeni görüntülerinin yanı sıra çıkış tarihinin de açıklanacağını doğruladı.

Dragon’s Dogma 2 Oyuncular Tarafından Bekleniyor

Pazartesi günü resmi Dragon’s Dogma hesabından bir gönderiyi retweetleyen Itsuno şunları aktarıyor: “Neredeyse vakit geldi! Yarın çıkış tarihini ‘resmen’ açıklayacağız.” Capcom henüz Dragon’s Dogma’nın ne zaman piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıklamamış olsa da oyun kısa süre önce Suudi Arabistan‘da bir derecelendirme aldı ve bu da çıkış tarihinin çok uzakta olmadığını gösteriyor.

Dragons Dogma 2 3

Dragon’s Dogma 2 geçen yıl orijinal oyunun 10. yıl dönümünü kutlayan bir canlı yayın sırasında duyuruldu. Yakın zamanda yapılan uygulamalı Dragon’s Dogma 2 önizlemesinde VGC, devam oyununun “ilk oyuna çok benzediğini ve bunun iyi bir deneyim sunduğunu” belirtti.

Çok beklenen oyunlar arasında yer alan Dragon’s Dogma 2 fantastik bir dünyayı bizlere sunuyor ve devam oyunu niteliğinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunda tek oyunculu ve hikaye odaklı bir aksiyon rol yapma deneyimi bizlere aktarılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.