Dragon Storm Fantasy, Etkinlikleri Ve Türkçe Dil Desteğiyle Oyuncuların İlgisini Çekmeyi Başardı

Dragon Storm Fantasy, yapmış olduğu etkinliklerle bütün dikkati üstüne çekerek App Store ve Google Play Store'da üst sıralara çıkmayı başardı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

GOAT Games tarafından geliştirilen hikayesi ve kaliteli grafikleri ile oyuncuların gözdesi olan mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy, Türkiye’de de adını duyurmaya devam ediyor. Yaptığı etkinlikler ve çalışmalar ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, Türkiye’de oyuncuların gönlünü kazanmayı başardı.

blank

Oyuncuları ejderhaları ile kaderlerini belirlemeye davet eden Dragon Storm Fantasy geçtiğimiz hafta TikTok üzerinde ödüllü bir etkinlik başlattı. 5 gün devam eden bu etkinlik ilk günlerden büyük ilgi görerek milyonlarca kişiye ulaşarak büyük bir başarı elde etti.

#EjderhayaDönüş etiketi ile TikTok platformunda yaklaşık 933 milyon görüntülemeye ulaşan etkinliğe gösterilen ilgi devam ediyor. Ejderhaların hükmettiği etkinlikte yer alan TikTok influencerlarından Tuğba Güvenir, Burak Tutal, Ezgizem, Burak Güner, Tahzenben gibi isimler kullanıcılara büyük ödülleri duyurdu. Etkinliğin kazananlarına 2 Nintendo Switch, 50 dolar değerinde 20 adet, 25 dolar değerinde 30 adet ve 10 dolar değerinde 100 adet Amazon Hediye Kartları ödülleri verildi.

Aynı zamanda oyunun, oyunculara sunduğu birçok imkan YouTube üzerinden de duyuruldu. Aralarında Enes Batur, Stratera, Kozmik Karınca, Barış Bra ve Rasher gibi YouTuberların bulunduğu bu tanıtımlarda oyunun tamamen Türkçe dil olanağı, offline seviye kasabilme özelliği ve Dragon Storm Fantasy evreninin sınıflarıyla birlikte 9 farklı ejderhası ön plana çıkarıldı.

Yapılan tanıtım videoları 3 gün gibi kısa bir sürede toplam’da 5 milyon gibi bir görüntülenmeye ulaştı. Bu şekilde oyunun özellikleri hakkında bilgi alan tüm oyuncuların Dragon Storm Fantasy’e büyük ilgi göstermesiyle oyun iOS Apple Store ve Google Play Store’daki listelerde üst sıralara tırmandı.

Dragon Storm Fantasy’i oynamak isterseniz App Store için buraya Google Play Store içinse buraya tıklayarak oyunu cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol