Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition, Nintendo Switch Versiyonunu Temel Alacak

Square Enix en son yapmış olduğu duyuruda DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition'in 4 Aralık 2020 tarihinde PC'ye geleceğini açıkladı.

Square Enix, DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’ın 4 Aralık 2020 tarihinde PC’ye geleceğini duyurdu. Ancak yayıncı, bunun Nintendo Switch sürümünün bir bağlantı noktası olacağını söyledi.

DRAGON QUEST XI S Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition Nintendo Switch Versiyonunu Temel Alacak 1

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition’ın PC’de nasıl olacağını açıkcası merak ediyoruz, çünkü Definitive Edition denildiğinde grafik ayarlarında oyunun mutlaka değişiklik olacaktır. Oyunun resmi SSS bölümünde belirtildiği gibi “Bu sürüm, yeni hikayeler, 2D modu, ek ses verileri ve daha fazlası dahil olmak üzere orijinal DRAGON QUEST XI için Nintendo Switch için mevcut olmayan bir dizi yeni özellik içeriyor.”

Öte yandan, Dragon Quest XI’nin bu yeni sürümü bazı yeni karakter yan hikayeleriyle gelecek. Ayrıca yeni bir retro 2D modu ve bir Fotoğraf Modu olacak. Dahası, tamamen orkestrasyonlu bir film müziği ve Japonca sesler sunacak.

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition Özellikleri

 • Yeni karakter yan hikayeleri. Bireysel yan hikayeler ve maceralarla büyüleyici yol arkadaşlarınızı her zamankinden daha fazla tanıyın.
 • Retro 2D modu. Çarpıcı 3D’ye ek olarak, klasik 16 bit RPG’lerin retro esintili grafikleriyle 2D’de oynamayı da seçebilirsiniz.
 • 16-bit World of Tickington. Retro tarzda yeniden tasarlanan ek yan görevlerle dolu geçmiş DRAGON QUEST dünyalarına yolculuk yapın.
 • Japonca ses. Tüm oyunu yepyeni Japonca seslendirme veya orijinal İngilizce ile oynama seçeneği.
 • Tamamen Orkestre Film müziği. Erdrea dünyasında seyahat ederken senfonik film müziği veya orijinal sentezlenmiş film müziği arasında geçiş yapabilme.
 • Fotoğraf modu. Mükemmel görüntü ile maceranızı ölümsüzleştirin. Karakterleri yeniden düzenleyin, farklı pozlar ayarlayın, açıları değiştirin vb. Fotoğraf Modundaki özelliklerden sadece birkaçı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.