Dragon Ball Z: Kakarot’un PlayStation 4 Dosya Boyutu Belli Oldu!

11 GB'lık ilk gün güncellemesine sahip olacak olan Dragon Ball Z: Kakarot PS4'te 35 GB olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çıkışına sayılı günler kala sık sık çeşitli detaylar ile gündeme gelmeye devam eden Dragon Ball Z: Kakarot bugün hem ilk gün yaması ile hem de PlayStation 4 dosya boyutu ile oyuncuları heyecanlandırdı.

Anime türünün en iyi örneklerinden bir tanesi olarak 17 Ocak’ta karşımıza çıkacak olan Dragon Ball Z: Kakarot hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyuncuların büyük bir beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Bilgisayar platformunda 36 GB’lık bir alana ihtiyaç duyacağı aylar önce belli olan yapımın bugün de ilk gün yamasına sahip olacağı belli olmuştu. 11 GB’lık ilk gün yaması ile oyuncuların tepkisini çekecek olan yapım PS4 dosya boyutu ile yüzleri güldürecek gibi görünüyor.

GamingBolt’un bugün yapmış olduğu haber ile öğrendiğimiz detaylara göre merakla beklenen anime oyunu Dragon Ball Z: Kakarot’un PS4 dosya boyutu 35 GB olarak duyurulmuş. Haberin detaylarına göre oyunun PlayStation Store sayfasında dosya boyutu tam olarak 34.42 GB olarak ilan edilmiş.

Neredeyse bilgisayar sürümü ile aynı dosya boyutuna sahip olacak olan yapım hem hikâyesi hem de oynanış mekanikleri ile oyunculara aynı hazzı sunacak. 9 Ocak’ta yapılan duyuru ile de oyunun 35-40 saatlik bir oynanış süresine sahip olacağı ve DLC paketleri ile toplamda 100 saati geçeceği belli olmuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol