Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Ball Z: Kakarot Satışları 8 Milyonu Aştı

Geliştiriciliğini CyberConnect2 ekibinin üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu Dragon Ball Z Kakarot yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Yayıncılığını Bandai Namco ve geliştiriciliğini CyberConnect2 ekibinin üstlendiği aksiyon rol yapma oyunu Dragon Ball Z Kakarot yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Açıklanan detaylara göre oyun 8 milyon satış sayısına ulaştı. Bu sayı içerisinde hem dijital hem de fiziksel satışlar yer alıyor. Aynı zamanda dünya çapındaki istatistikler baz alınmış durumda.

Dragon Ball Z: Kakarot, bildiğiniz üzere ilk olarak 16 Ocak 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Steam platformu üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Ardından 24 Eylül 2021′de Nintendo tarafından kullanıcılara sunulan el konsolu Switch’e geldi. Diğer taraftan tarihler 26 Ekim 2021‘i gösterdiğinde ise Stadia platformuna çıkışını gerçekleştirdi.

Dragon Ball Z Çok Satmaya Devam Ediyor

Dikkat çekici anime karakterleri ve ortamlarıyla beraber ön plana çıkan, aynı zamanda 13 Ocak 2023 tarihinde PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için piyasaya sürülen yapım oyuncular tarafından bir hayli seviliyor. Oyun şu anda sadece temel oyunla karşımıza çıkmıyor ek olarak hikayenin genişletildiğini görebiliyoruz.

Dragon Ball Z

Dragon Ball Z: Kakarot’un ülkemizde de birçok hayran topluluğu bulunuyor ve bu yapım şu anda oyuncular tarafından bir hayli sevilmiş durumda. Zaten oyunun Steam platformuna bakacak olursanız çoğunlukla olumlu etiketine sahip olduğunu görebilirsiniz. Genel olarak oyuncular “serinin hayranıysanız bu oyunda tatmin edici her şeyin olduğunu” belirtiyor.

Öte yandan yine Steam platformu içerisinde şu anda yaz indirimleri mevcut durumda. Bu oyun ise indirimler kapsamında 10 dolara düştü. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız şu anda satın almanızın tam sırası.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.