Dragon Ball Z: Kakarot 11 GB’lık İlk Gün Yamasına Sahip Olacak!

Dragon Ball Z: Kakarot dev bir ilk gün güncellemesine sahip olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Haftalardır çeşitli haberler ile gündeme gelen ve gelmeye devam eden Dragon Ball Z: Kakarot 17 Ocak’ta lansmana çıkacak. Oyun çıkacak çıkmasına ancak ilk gün yamasına da sahip olacak. Hem de dev bir ilk gün yamasına.

Geçtiğimiz yıldan bu yana çeşitli haberler ile gündeme gelmeye devam eden Dragon Ball Z: Kakarot açık dünyası ile oyuncuları fantastik bir anime atmosferine götürecek. Birbirinden farklı karakterler, zengin hikâye içeriği, geliştirilebilir içerikler ve daha fazlası tüm platformlarda oyuncuların beğenisine sunulacak.

Üç farklı sürüme sahip olacak olan oyun fiyatı ile cepleri yakarken bugün yeni bir bilgi ile gündeme geldi. GamingBolt’un bu sabah yapmış olduğu haber ile edindiğimiz yeni gelişmelere göre yapım dev bir ilk gün yamasına sahip olacakmış. Bilgisayar platformunda 36 GB dosya boyutuna ihtiyaç duyacak olan yapım 11 GB’lık dev bir ilk gün güncellemesine sahip olacakmış.

Habere göre belirtilen ilk gün güncellemesi oyundaki bazı yan görev hatalarını düzeltiyor, oyunun yaşam kalitesi üzerinde meydana gelen çeşitli sorunları da ele alıyormuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol