Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Age: The Veilguard’dan 20 Dakikalık Oynanış Görüntüleri

Geliştiriciliğini BioWare stüdyosunun üstlendiği tek oyunculu aksiyon-macera rol yapma oyunu Dragon Age: The Veilguard için yine detaylar ortaya çıktı.

Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini BioWare stüdyosunun üstlendiği tek oyunculu aksiyon-macera rol yapma oyunu Dragon Age: The Veilguard için yine detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliği kapsamında oyunun 20 dakikalık görüntüleri yayınlandı. Bu görüntülerle beraber ilk fragmanda bırakılan kötü imaj yerine olumlu bir hava esti.

Bildiğiniz üzere oyun için yayınlanan ilk fragmanla beraber çok renkli karakterlerin ve ortamların olacağı gözler önüne serildi. Bu durum, fragmanın yapılış tarzından dolayı kaynaklanıyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanıyla oyuncular büyük oranda oyunu eleştirmeye başladı ve akabinde yine oynanış görüntülerini beklemeye koyuldu. Ancak geldiğimiz noktada ortaya çıkan oynanış içeriği ilk fragmanın kurtarıcısı haline geldi.

The Veilguard Seriyi Canlandırmayı Hedefliyor

BioWare ekibinin üst düzey hikaye anlatımıyla beraber bizleri sunulmak istenen Dragon Age: The Veilguard, serinin uzun süredir beklenen ana oyunlarından biri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapım içerisinde kendimize ait bir ekibimiz bulunuyor ve burada güçlü elf tanrılarıyla, tuhaf düşmanlarla ve çok daha fazlasıyla mücadele etmek durumunda kalıyoruz.

Dragon Age The Veilguard 2024 06 11 24 003

Rook olarak anıldığımız yapım içerisinde her bir karakterin farklı hikayeleri ve etkileşim unsurları bulunuyor. Yoldaş kadromuzu belirleyebileceğimiz ve yeni karakterleri ekibe dahil edebileceğimiz yapımda gerçek zamanlı aksiyon dövüş sisteminin olduğundan bahsedebiliyoruz. Fantastik dünyada yepyeni görevlere çıkabiliyor ve oyun herhangi bir servis tabanlı deneyim bizlere sunmuyor.

Öte yandan Dragon Age: The Veilguard daha önce servis tabanlı bir oyun olacağı yönünde söylentilerle ön plana çıkıyordu. Ancak geldiğimiz noktada geliştirici ekip oyunun herhangi bir çevrimiçi unsur barındırmadığını ve sadece tek oyunculu bir yapıya sahip olduğunu doğruladı. Yeni oyun bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series ve (Steam ile Epic Games Store üzerinden) PC için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.