Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Age: The Veilguard Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi

Daha önce Dragon Age: Dreadwolf adıyla bilinen Dragon Age: The Veilguard resmi olarak tanıtıldı ve çıkış tarihi açıklandı.

Dragon Age serisinin merakla beklenen yeni oyunu Dragon Age: The Veilguard (eski adıyla Dragon Age: Dreadwolf) bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformlarına (Steam ve Epic Games Store üzerinden) çıkış yapmaya hazırlanıyor. Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare tarafından tanıtılan oyun karanlık güçlerin tehdidine karşı verilecek mücadeleyi konu alıyor.

İlgi çekici ortamlara geçiş yapabileceğimiz ve aynı zamanda yozlaşmış tanrılarla mücadele edebileceğimiz yapımda ilgi çekici karakter sınıfları da bulunuyor. Bu karakter sınıfları içerisinde büyücüler, dedektifler, suikastçılar ve çok daha fazlası yer alıyor. İstediğimiz gibi bu sınıfların yeteneklerini geliştirebiliyor ve kendi karakterimizi ön plana çıkarabiliyoruz. Aynı zamanda seviye atlayabiliyoruz.

The Veilguard’da 7 Yoldaş Bulunuyor

Dragon Age: The Veilguard oyununa daha fazla detaya girecek olursak yedi yoldaştan oluşan bir grup kurabiliyor ve bunlarla beraber arkadaş olabiliyoruz. Ekip içerisinde aşık olabileceğimiz bir duygu sisteminin de olduğundan bahsedebiliyor ve bu karakterlerin gerçekten de ön plana çıkabileceği farklı yetenekleri bulunuyor.

dragonage 01

Kendi deneyimimizi ön plana çıkarabileceğimiz ve aynı zamanda özelleştirme sistemleri ile diğer oyunculardan farklı olabileceğimiz Dragon Age: The Veilguard’ın Xbox etkinliği kapsamında yeni bir fragmanı yayınlandı. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Öte yandan oyunun oynanış içeriğini bizlere sunacak olan yepyeni bir videonun da yolda olduğunu söyleyebiliriz. Bu video 11 Haziran Türkiye saatiyle 18.00′de YouTube üzerinden yayınlanacak.

Son olarak uzun süredir beklenen bu yapım için geliştirici ekip, hayranları memnun edecek mekaniklerin ve dinamiklerin olacağını aktarıyor. Ancak her ne olursa olsun beklentileri dengede tutmakta fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.