Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Age Dreadwolf Sinematik Hikaye Fragmanı

Dragon Age Günü'nü kutlamak için BioWare, Dragon Age: Dreadwolf için ana düşmanına odaklanan yeni bir sinematik fragman yayınladı.

Dragon Age Dreadwolf için sinematik bir hikaye fragmanı yayınladı. Video, Dragon Age serisindeki en tanınmış seslerden biri tarafından anlatıldı ve oyunun düşmanının geçmişine ve motivasyonlarına biraz ışık tuttu.

BioWare’in Dragon Age serisi, oyun alanındaki en iyi RPG serilerinden biri olarak yerini aldı. Hayranlar, serinin ilk oyunu olan 2009’daki Dragon Age: Origins, devam oyunları Dragon Age 2 ve Dragon Age: Inquisition ile zirveye ulaştığını iddia ederken, her bir oyun çeşitli yeniliklerle geldi ve en önemlisi, oyunculara BioWare hikaye anlatımını derin oynanış mekanikleri ile aynı anda deneyimleme şansı verdi.

Dragon Age Dreadwolf Sinematik Hikaye Fragmanı

Dragon Age Dreadwolf

Dragon Age günü olarak kutlanan 4 Aralık’ta yayınlanan Dragon Age Dreadwolf: “Who is the Dread Wolf?” yeni bir fragman ile oyunun düşmanlarını biraz tanıma şansı yakaladık. Dragon Age 2 ve Dragon Age: Inquisition’ın favori yol arkadaşı olan cüce Varric tarafından seslendirilen bir dakikalık animasyonlu çizimler sayesinde oyunun hikayesini bir ucundan tutabildik.

Dragon Age Dreadwolf’un alfa aşamasında baştan sona oynanabilir olduğu yakın zamanda duyurulduğu için geliştirme iyi bir ilerleme kaydediyor gibi görünse de, oyun hakkında şu ana kadar çok az şey ortaya çıktı. Bu noktada, hatalar giderildikten ve alfa aşaması sonlandırıldıktan sonra oyunun 2023’te çıkış yapmasını bekliyoruz.

Dreadwolf’un başlangıçta çevrimiçi bir canlı hizmet oyunu olması amaçlanmıştı ancak pek çok hayranın isteğinden sonra görünüşe göre oyun artık geleneksel bir çevrimdışı tek oyunculu RPG olacak.

Serinin dördüncü oyunu olmasına rağmen BioWare, Dreadwolf’un olay örgüsünü anlamak için orijinal üçlemeyi oynamaya gerek duymayacağını söyledi. Tabii ki, dünyayı ve karakterlerini tam olarak anlamak için bu oyunları oynamak yine de faydalı olacak ancak direkt olarak bu oyundan da başlayabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.