Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dövüş Oyunu Killer Instinct Oynaması Ücretsiz Modele Geçiyor

Killer Instinct bugün itibarıyla 10 yaşına bastı. Bu olayı kutlamak isteyen ekip, dövüş oyununun oynaması ücretsiz olacağını duyurdu.

Beğenilen dövüş oyunu serisinin üçüncü oyunu Killer Instinct bugün itibarıyla 10 yaşına bastı. Eskisi kadar popüler olmasa da, hâlâ aktif oyuncuları bulunan oyunun geliştirici ekibi, bu dönüm noktasını kutlamak için önemli bir duyuru yaptı. Oyun için yeni bir sürüm duyurulmasının yanı sıra oyunun oynaması ücretsiz bir sürümü de duyuruldu.

Killer Instinct artık Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC’de Microsoft Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilecek. Teklifin şimdilik Steam’de aktif olmadığını ve normalde 39,99$ fiyat etiketiyle satılan oyunun yüzde 65 indirim ile 13,19$‘dan satıldığını görüyoruz. PC platformundaysanız, oyunun ücretsiz sürümü için Microsoft Store’u ziyaret etmeniz gerek.

Killer Instinct Ücretsiz Oldu

Dövüş Oyunu Killer Instinct Oynaması Ücretsiz Modele Geçiyor

Dövüş oyununun ücretsiz sürümünde tek oyunculu mod, yerel ve dereceli modların yanı sıra haftada bir değişen ücretsiz karakter kadrosu yer alacak. Daha fazlasına erişmek isterseniz, ödeme yapmanız gerekecek ancak bu sırada oyunu tanımak için yeterli vaktiniz olacaktır. Ayrıca oyunu beğenir ve satın almak isterseniz, yeni bir sürüm olan Killer Instinct Anniversary Edition da duyuruldu.

Anniversary Edition isimli bu sürümün fiyatı 29,99$ olarak açıklandı. On yıllık bir oyun için böyle bir ücret istenmesi akıl alır gibi değil ancak ödediğiniz bu fiyat karşılığında 29 dövüşçünün tamamını, şu ana kadar yayınlanan tüm premium içerikleri, tüm VIP güçlendiricileri, tecrübe puanı bonuslarını ve çok daha fazlasını elde edebileceksiniz.

Oyunun Definitive Edition isimli sürümüne sahipseniz, Anniversary Edition’a ücretsiz olarak geçiş yapabileceksiniz. Bu, hem konsollar hem de Microsoft Store’dan ve Steam için geçerli olacak. Son olarak, yeni sürümün ne zaman çıkacağı açıklanmadı ancak bu sürümün “test aşamasının sonlarında” olduğu doğrulandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.