DOTA 2

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.6

Kullanıcı

Dota 2’ye International 2020 Battle Pass İçin Yeni Bir Persona Görünüm Eklendi

Dota 2 International Battle Pass için yeni bir persona eklendi. Bu yeni persona görünümü Pudge karakteri için yaratılmış olan The Toy Butcher görünümünü barındırıyor.

Dota 2 International 10 Collector’s Cache Volume II’nin bu haftanın başlarında piyasaya sürülmesinin ardından, MOBA oyununun battle pass için başka bir içerik düşüşü oyuna geldi. Yeni bir karakter modeli ve seslendirme ile tamamlanan Pudge karakteri için yepyeni bir persona ve yaklaşan turnuvaya bağlanan yeni bir spiker paketi geldi.

Dota 2ye Yeni Bir Battle Pass Geldi

Yeni Dota 2 persona paketi, oyunun en çok sevilen ve oynanan karakterlerinden biri olan Pudge için yeni persona görünümü getiriyor. Bu yeni Pudge personasının adı The Toy Butcher. Valve’ın bu yılın başlarında ortaya çıkardığı Battle Pass ile birlikte ortaya çıkan konsept’e oldukça yakın, ancak karakter modelinde Pudge’ın ürkütücü görünümünü değiştirerek oyuncak bir bebeğe benzetmişler.

Elbette bu görünüme sadece International Battle Pass sahipleri olan oyuncular elde edebilecekler, ancak bu görünümü elde etmek o kadar kolay olmayacak. Bildiğiniz üzere Battle Pass’de seviyeler mevcut ve bu seviyeleri atlamak hiçte kolay değil. Ya oyunun mağazasında seviye satın alarak seviye atlayabilirsiniz ya da günlük, haftalık görevlerin yanı sıra size verilen haftalık 1000 krediyi kullanarak oyuna başlarken bahis’te bulunabilir ve eğer kazanmanız durumunda yatırmış olduğunuz kadar kredinin iki katını kazanarak seviye atlayabilirsiniz.

Pudge’ın The Toy Butcher persona görünümüne ise Battle Pass sahiplerinin 255 seviye olması isteniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol