Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DOTA 2’nin Yeni Kahramanı Tanıtıldı: İşte Adı ve Özellikleri

Dota 2, oyuna gelecek 124. karakteri Muerta'yı tanıttı. Muerta silah kullanan normal boyuttaki ilk karakter olacak.

Dota 2, dünya şampiyonası The International 11’de yeni bir kahramanı duyurdu. Adı Muerta olan kahraman gelecek yılın başlarında çıkış yapacak. Oldukça parlak renklere sahip karakter, bir silaha sahip ve görünüşe göre kahramanımız ölüm ve yaşam arasında hayat sürüyor. Resmi açıklamada “Kalıcı bir hortlak, takip etmesi gereken yıkıcı bir hesaplaşma vaatleriyle kendini gösteriyor. Yeni bir kahraman olan Muerta, 2023’ün başlarında musallat olmaya geldiğinde, yaşayanlar ve lanetliler arasındaki perdeyi aralayın.” yazıyor.

Meksika’nın Ölüler Gününe ait estetik kafatasları, karakterde neon ve çiçeklerle harmanlanmış. Muerta, mevcut Dota 2 kararlılığıyla pek çok ortak yanı olan bir kahraman olacak. Muerta’nın tasarımı, rengi ve görsel efektleri düzenli olarak ölümden dönen diğer iki ruh temalı karakter Death Prophet ve Wraith King ile çok ortak noktaya sahip. Ayrıca yeni kahraman, silah kullanan ilk normal boyutta kahraman olacak.

DOTA 2 124. Karakterini Getiriyor

DOTA 2

Dota 2, Muerta’nın yetenekleri hakkında henüz pek bir şey açıklamamış olsa da bazı oyuncular onun ya bir menzilli taşıma ya da Sniper’a benzer çevikliğe dayalı bir kahraman olacağını varsayıyor. Bir YouTube yorumcusu, Muerta’nın oyunda öldükten sonra hala takıma yardım edebileceğini söyledi.

Uzun süredir devam eden MOBA oyunu, oyuncuların benzersiz yeteneklere ve rollere sahip kahramanları oynamasına izin veriyor. Sıradan oyuncular ve profesyoneller arasında rekabetçi bir oyun olan Dota, daha sonra Dragon Knight ve Mirana’nın yolculuğuna odaklanan Dota: Dragon’s Blood adlı bir Netflix serisine dönüştü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.