DOTA 2

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.6

Kullanıcı

Dota 2’nin The International Turnuvasını Kazanan Takım En Az 4 Milyon Dolar Alacak

E-Spor tarihinin en büyük para havuzu birikti

Dota 2’nin The International Turnuvasını Kazanan Takım En Az 4 Milyon Dolar Alacak

Tarihin en büyük Dota turnuvası olan The International 2014'de birinciliği elde eden takım tam 4 milyon doları evine götürecek. Valve, The International'de kapışacak olan takımların sayısını 14'e indirdi, bu sayede turnuvanın birincisi olan takım 4.75 milyon doları kazanacak. İkinci olan takım yaklaşık olarak 1.4 milyon ve üçüncü olan takım 1 milyon dolara yakın bir ödüle sahip olurken diğer takımlar ise 21.000 doların sahibi olacak.

96d22f 53bfa2923e44c

Bu para e-spor tarihinin en büyük ödül havuzundan sağlanıyor. The International'ın ödül havuzu geçtiğimiz hafta 10 milyon doları geçti. Ödül havuzu oyuncuların The Compendium dergisini alımlarıyla büyütüldü.Dergi 10 dolara satılırken bunun 2.5 doları ödül havuzuna ekleniyor.. The International 2014 finalleri Amerika Seattle'da 18 ve 21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol