Doom Eternal’ın Merak Konusu Olan Fragmanı Yayınlandı!

Doom Eternal yeni fragmanı ile oyuncuları heyecanlandırdı.

Doom serisinin en çok beklenen oyunu olarak 20 Mart’ta lansmana çıkacak olan Doom Eternal yeni bir fragman aldı. Dün haberlere konu olan fragman nihayet oyuncuların beğenisine sunuldu.

Aylardır Steam üzerinde 349.00 TL fiyat etiketine sahip olan Doom Eternal serinin en büyük oyunu olarak Mart ayında lansmana çıkacak. Bünyesinde fantastik savaşlara ve canavarlara yer verecek olan yapım geçtiğimiz yıldan bu yana en ufak bir gelişmede gündeme gelmeye devam ediyor. Dün yeni fragmanından kısa bir kesiti Twitter hesabı üzerinden oyuncular ile paylaşan yapımın yeni fragmanı bugün nihayet ortaya çıktı. Merak edilen fragman izleyenlerin nefesini kesti.

PC Games N’in haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz yeni fragmanın süresi yaklaşık 2.5 dakika. Fragmanın başlangıcı oldukça gerilim dolu bazı özel sahnelere sahip. İlerleyen anlarda da oyun içerisindeki bazı mekanlar, içerikler, karakter ve sinsi bir düşman kameralara yansıyan detaylar arasında yer alıyor.

Fantastik sahnelerin gösterildiği fragman da sakin sahneler aniden yerini aksiyon dolu sahnelere bırakıyor. Birinci şahıs kamera açıları eşliğinde düşman ile savaşan karakterimiz onları birer birer avlayarak ilerliyor.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol