Doom Eternal’ın Korkunç Yaratığı Doom Hunter Gösterildi!

Doom Eternal yeni bir canavar tanıtım videosu yayınladı.

2019 model oyunlarını Steam üzerinde oyunculara sunma kararı alan Bethesda birbirinden yeni oyunlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Oyuncular tarafından aylardır beklenen Doom Eternal yakında piyasadaki yerini almaya hazırlanırken oyun Steam üzerinde ön siparişlerde yer alıyor.

Id Software imzası ile geliştirilen Doom Eternal duyurulduğu günden bu yana tam bir merak konusu oldu. İki farklı paket halinde ön siparişlerde yer alan yapım yeni bir fragman ile oyunculara en korkunç yaratıklarından bir tanesini tanıttı. Id Software tarafından yayınlanan yeni fragmanda Doom Hunter adında bir canavar kameralara yansıyor.

Oyuncuları epey zorlayacak olan Doom Hunter iri cüssesi, hızlı saldırıları ve 5 farklı ateşlenebilen roket mermileri ile bizler için büyük bir tehlike teşkil edecek. Doom Hunter’ın roketlerine homing roket denildiğini de unutmadan belirtelim. Yakın dövüş cephaneleri ile bizi etkisiz hale getirmek için elinden geleni yapacak olan Doom Hunter çok oyunculu modda da karşımıza çıkacak.

Buna ek olarak oyun içerisinde yer alacak olan Battlemode adındaki çok oyunculu mod için de geçtiğimiz hafta yeni bir tanıtım fragmanı yayınlanmıştı.

Belirtilen fragmanlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol