Doom Eternal’ın Gelirleri Doom 2016’nın İki Katına Çıktı

Doom Eternal'ın gelirleri de oldukça yüksekmiş.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Başarılı satışları ile dün de haberlerimizde yer bulan Doom Eternal şu sıralar gündemden düşmek bilmiyor. Yayınlanman önce ön siparişlere açılan ve yayınlandıktan sonra deli gibi satan yapım adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yayınlandığı hafta Steam üzerinde en çok satan oyun olarak adından söz ettiren Doom Eternal şu sıralar geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında ilgiyle oynanmaya devam edilen başarılı yapım satışları ile franchise’da rekor kırdı. Bu gelişme dün haberlerimizde yer bulmuştu. Bugün de yapımın eski oyunu arasındaki gelir farkı haberimizde yer aldı.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Doom Eternal’ın şuan ki geliri Doom’ın 2016’daki sürümünün gelirinden iki kat daha fazlaymış. Habere göre Doom Eternal, Doom serisinin lansmanının en çok satan oyunu olmuş. Başarılı yapım lansman satışları ile rekora imza atmış.

Yayınlandığı gün Steam’de 105.000 eş zamanlı oyuncuya da ulaşmayı başaran yapım fiyat etiketini düşürmesi ile ülkemiz oyuncularının da yüzünü güldürdü. Yapım şu sıralar deli gibi satmaya devam ederken önümüzdeki günlerde ilk satış rakamlarının gelmesi bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol