Doom Eternal’ın En Yeni Fragmanı Savaş Gemisi’ni Gözler Önüne Seriyor

Doom Eternal yeni bir fragman daha aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Birçok oynanış videosu ve fragmanı ile her hafta gündeme gelen ve gelmeye devam eden Doom Eternal yeni bir fragman daha aldı. Oyunun en yeni fragmanında oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan savaş gemisi kameralara yansıdı.

Yıllar önce duyurulan, aylar önce ön siparişlere açılan Doom Eternal günümüzde Steam üzerindeki en pahalı oyunlardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. İki farklı sürüm ile aylardır ön siparişlerde yer alan oyun geçtiğimiz hafta 12 dakikalık battlemode oynanış videosu ile oyuncuları heyecanlandırmış ve onları nasıl bir atmosferin beklediğini gözler önüne sermişti.

Bugün gelen haberler ile oyunun yeni bir fragmanının yayınlandığı ve bu fragmanda savaş gemisi’nin gösterildiği belli oldu.

GamingBolt’un haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz yeni bir dakikalık fragmanda kameralara birçok detay yansıyor. Oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan yaratıklar, kullanacağımız farklı silah modelleri, çok oyunculu oynanış modu, battlemode, teke tek mücadeleler ve daha fazlası en yeni fragmanda oyunculara gösteriliyor.

20 Mart’ta konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Doom Eternal tüm dünya tarafından merakla beklenmeye devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol